sextelefon

Podnosisz mi i ustawiasz niedaleko ścianie. Rozsuwasz sex rozmowy należący aż do mnie tyłeczek a wsuwasz w niego palec nasmarowany seks telefon wazeliną. Później dodajesz dodatkowy paluch. Wyciągasz je tudzież sex rozmowy wchodzisz we mnie leniwie. Moja dupcia zaciska się, w takim przypadku czekasz aż ją rozluźnię. Wchodzisz aż do kresu. Czujesz, gdy moja cipka wydaje się wypełniona wibrującym sprzętem. Budzi cię to mało tego. Bierzesz mi pierw z umiarem, nadal przyspieszasz. Gehenna miesza się spośród rozkoszą aż czuję ledwie radość. Trzymasz wibrator, ażeby nie wysunął się z mojej wąskiej mokrej szparki.

Wchodzisz coraz szybciej natomiast głębiej aż bez mała dochodzisz. Zatrzymujesz się już zaś całujesz mnie po szyi.

– Pozytywnie ci?

– Rzeczywiście, bajecznie.

Znów zaczynasz we nam penetrować natomiast opuszczać. Rychlej oraz jeszcze szybciej. Chwytasz mi za nadgarstki. Wibrator wychodzi ze mnie, wszak nie ma to już znaczenia ponadto, że odsuwa trochę lokalny orgazm. Jedną rąsia przesuwasz na moją szyję natomiast trochę ją ściskasz, pierwszą dłonią pieścisz moją łechatczkę. Ach, ano! Wchodzisz coraz łatwiej, całkowity twój penis wsuwa i wysuwa się spośród mojej dupci. Do tej pory szybciej i…

Twoja sprema wlewa się w przynależny aż do mnie tyłeczek. Po chwili równie dochodzę. Moja cipka mało tego dupcia kurczą się z rozkoszy.

Zostajesz we mi chwilę. Całujesz moją szyję na dodatek plecy.

Comments are closed.