Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Firma Breston od już wielu lat mocno działa w rynku wykładzin, wylewek czy powłok przemysłowych w naszym kraju i Europie. Nasz wielki sukces i bycie liderem rynku w pełni zawdzięczamy naszemu personelowi specjalistów i pasjonatów. Parę lat pracy pozwoliło nam na wypracowanie sobie nowoczesnych technik pracy. Nasza firma wykonuje takie usługi jak: wykładziny chemooodporne, farby epoksydowe, kompozyty. Jako czołowe przedsiębiorstwo rynku oferujemy klientom jakość, szybkość i ciekawe ceny.
zrobienie niezawodnych zabezpieczeń betonu oraz stali przeciw twardym mediom przemysłowym, ściekom komunalnym czy odpadom rolniczych.
Dobieramy właściwą powłokę (typu: farba,guma) oraz projektujemy grubość i jej skład zwracając uwagę na szereg czynników, takich jak grupy agresywności mediów, ich mieszaniny, temperatury, stopień penetracji.
posadzki chemoodporne – w tym nasza firma się specjalizuje najsilniej, w zabezpieczeniach mamy doświadczenie od samego początku działalności naszej firmy. Do ich wykonania stosujemy lakiery epoksydowe, polimocznikowe oraz kilka innych poprawnych rozwiązań. W ramach naszej propozycji zapewniamy także piaskowanie powierzchni metalowych i betonowych na terenie całego państwa.
Służą na przykład do zabezpieczania pojemników o niedużym stężeniu mediów i temperaturze otoczenia.
Od wielu wielu lat firma breston to niekwestionowany lider w produkcji towarów i produktów przemysłowych dla firm i dużych insytucji.
Zapraszamy miło wszystkich do współpracy z naszą firmą i do kontaktu z naszym call center.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.