Gąsienice gumowe znakomitych producentów – oferta.

Gąsienice gumowe znajdujące się w ofercie naszej firmy skonstruowano przy zastosowaniu najnowszej technologii i na bazie wypróbowanych rozwiązań. Wewnętrzna taśma została wyprodukowana ze stali nierdzewnej i nie ma na swej rozciągłości żadnych twardych połączeń, tak zwanych “szwów”. Warto pamiętać, że pęknięcia na “szwach” są najpoważniejszą przyczyną uszkodzeń gąsienic.

W ofercie firmy Dozer wyszukamy zarazem ramiona Long Reach i ramiona High Reach, podwozia Amphimaster i kompletne podwozia gąsienicowe jak również i gąsienice gumowe do koparek a także inne części do maszyn budowlanych.
Oferujemy produkty znakomitych światowych producentów takich jak EIK, Verhoeven, Metvik czy VTN Europe.
Gąsienice gumowe wykorzystywane są jako element układu jazdy w ciężkich wehikułach, takich jak koparki, minikoparki oraz inne maszyny budowlane. Gąsienice gumowe umożliwiają przemieszczanie się po wymagającym terenie. Dlatego są wspaniałym wyjściem dla minikoparek użytkowanych na placu budowy, zwłaszcza w fazie rozkopów. Wszystkie gąsienice gumowe są dwuwarstwowe. Warstwa wewnętrzna ma postać stalowej taśmy i składa się z szeregu połączonych różnych segmentów. W większości są to stalowe kordy oraz metalowe płyty. Powłoka zewnętrzna gąsienic gumowych skonstruowana jest z gumy. To ta warstwa określa wygląd całości oraz typie bieżnika.

Kooperujemy z znanymi firmami jak np: Case, Daewoo, Furukawa, Hitachi, Komatsu, Kubota, Takeuchi, Volvo oraz innymi.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.