Pewna historia wynajęcia biura w Puławach

Nasza spółka zajmuje się serwisem sprzętu elektronicznego i wyposażenia audio. Jest to typowa agencja rodzinna, która zaczęła się od niezobowiązującego hobby „po godzinach”. Wówczas sąsiad zaproponował mi i mojemu tacie koncept, by zarejestrować własną działalność. Wspominając początki – nie należały do trywialnych, dręczyło nas co niemiara wątpliwości, w wielu przygodach wyciągaliśmy wnioski na swoich własnych pomyłkach. W końcu wszakże zdołaliśmy interes dzięki rekomendacjom konsumentów zadowolonych z usług naszej firmy.

Jednym z inicjalnych problemów zaczął być wynajem biura. Puławy nie są wprawdzie do tego stopnia rozpoznawalnym adresem jak Lublin bądź Inne duże miasta, jednakże wszakże nie zamierzaliśmy zaprzeczać własnej tożsamości – w naszej rodzince jesteśmy wszyscy, i to od pokoleń, lokalnymi patriotami. Zależało nam na znalezieniu niewielkiej powierzchni – dużej wtedy nie potrzebowaliśmy, a swoją drogą każdy wyłożony banknot byliśmy zmuszeni, jak to mówią, oglądać nie raz.

Startowy ferwor poszukiwań biura do wynajmu w rodzinnych Puławach skupił się naturalnie wokół rodzinnego osiedla Kołłątaja, na nieszczęście jednak nie zdołaliśmy wyśledzić żadnego lokalu w niezbyt wygórowanej cenie. Ostatecznie skorzystaliśmy z rady agencji zajmującej się pośredniczeniem w wynajmie biur w Puławach. Tata traktował ten plan raczej nieufnie; nasłuchał się od kumpli jakichś przerażających przestróg o niesolidnych pośrednikach. Na szczęście wyselekcjonowany przez nas pośrednik oferujący wynajem biur może się pochwalić nienaganną opinią także ekspresowo z jego asystą wyłowiliśmy estetyczny, przytulny lokal niedaleko dopiero co wtedy wybudowanej Galerii Zielonej. Obecnie jestem przeświadczony, iż to właśnie lokalizacja lokum miała zasadniczy wpływ na przetrwanie naszej firmy.

Rekomendujemy – Wynajem biura Pułwy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.