Zabawki dla dzieci Boikido – bezpiecze zabawki

Boikido to producent zabawek ekologicznych drewnianych niesłychanie mocno dbający o jakość i bezpieczeństwo swych produktów. Wszystkie wykorzystywane materiały (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok) są bezustannie i ściśle badane pod kątem ostrych norm środowiskowych i bezpieczeństwa, w tym takich jak EN71, ASTM, CPSIA i ISO. Wszystkie testy Boikido zawierza uznanym na świecie laboratoriom międzynarodowym. Co więcej nie szczędzi wysiłku na szczegółowe badania w czasie samego procesu produkcji, żeby zapewnić najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo dla dzieci.

Dbaj o planetę i kupuj ekologiczne zabawki dla dzieci:

Boikido uosabia godną podziwu postawę w promowaniu wiedzy praktycznej odnośnie środowiska i wychodzi z słusznego założenia iż dbanie o naszą Ziemię i środowisko wydaje się obowiązkiem wszystkich, a dodatkowo ich dla dobra przyszłych pokoleń. Odpowiedzialność, którą wyznaje Boikido umożliwiła do opracowania nowej serii zabawek drewnianych ze szczególnym uwzględnieniem równowagi środowiska z jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu świadomości społecznej. Wszystko to bezbłędnie łączą z niespotykanie pięknym wzornictwem zabawek.

Dając swojemu dziecku zabawki Boikido możesz być zadowolony nie tylko z pięknego prezentu i radości dziecka ale także z przyczynienia się do ochrony środowiska i kształtowaniu tejże postawy u dziecka.

Boikido to niezwykłe zabawki z pomysłem. Ich producent prezentuję odpowiedzialną społecznie postawę ekologicznej produkcji, bezpiecznych dla dzieci zabawek, a także ekologicznego gospodarowania produkcją. Dlatego też jak widzisz Boikido wykorzystuje wyłącznie z ekologicznych, biodegradowalych , pochodzących z recyklingu i bezpiecznych materiałów. Sam zakład produkcyjny, korzysta z odnawialnych źródeł energii, filtracji powietrza i wody.
Opakowania w których kupujesz zabawki Boikido otrzymane zostały z kartony pochodzącego z Recyklingu, zaś napisy zostały otrzymane naturalnymi barwnikami ekologicznymi, składającymi się głownie z oleju sojowego.

Każda drewniana zabawka wykonana przez Boikido, wykonana jest z certyfikowanego drewna oznaczonego znakiem FSC. Innymi słowy że drewno użyte do produkcji zabawki było sprawdzane i pochodzi z wnikliwie zarządzanych plantacji spełniających standard FSC bioróżnorodności i ochrony ekosystemu. Boikido chroni nasze środowisko i ekosystem produkując zabawki ekologiczne i bezpieczne dla Twego dziecka.

Boikido wyjątkowo także zadbało o ekologiczne i przyjazne dziecku farby, których używa do produkcji
swoich zabawek. Z tej racji wykorzystuje jedynie z wodnych farb, w pełni nietoksycznych i biodegradowalnych, zapewniając Twojemu dziecku bezpieczną zabawę.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.