Co warto wiedzieć o leasingu

Wszystko o leasingu. Jeśli planujesz zakup samochodu lub maszyny dowiesz się jak najlepiej wybrać finansowanie, leasing czy kredyt, co daje ci leasing. Zaplanujesz swój leasing, ubezpieczenie i kwotę raty.

Z pośród wielu kalkulatorów leasingu samochodowego najlepszym, najbardziej merytorycznym i najszybszym jest z pewnością kalkulator leasingu samochodowego na stronie leasing-samochodowy.info Zapewnia on kontakt z doradcą oraz pewność najlepszej oferty i odpowiedź na każde pytanie dzięki któremu leasing można uzyskać jasno i szybko.

Dziś już jest możliwość uzyskania leasingu na dowód osobisty. Wystarczy posiadać jakąś pozytywną historię kredytową i otrzymamy auto do 150 tys. lub maszynę do 100 tys na dowód osobisty i dokumenty rejestrowe w przypadku leasingu dla firm.

Leasingowanie maszyn rolniczych i urządzeń to już standardowa, dogodna forma zakupu sprzętu potrzebnego do działania każdej firmy. Wiele urządzeń leasinguje się za pomocą procedury uproszczonej, dzięki której nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów finansowych ani pitów.

Zamiast kredytu na samochód, wobec braku zdolności kredytowej klienci wolą coraz częściej leasing konsumencki, tym bardziej że mogą ubezpieczyć spłatę rat leasingowych w razie szkody całkowitej i utraty leasingowanego auta, nie tracąc na tym. Ubezpieczenie GAP w leasingu zapewnia spokojny przez cały okres leasingu, nawet przez 7 lat.

Umową najczęściej zawieraną przez firmy i osoby prywatne jest leasing samochodu. Może go otrzymać każdy rolnik oraz ten kto prowadzi firmę przynajmniej od 3 miesięcy przy czym najlepsze firmy leasingowe sfinansują auto już przy wkładzie własnym 1% wartości nawet na okres 7 lat. Leasing taki można również ubezpieczyć od straty finansowej w razie szkody całkowitej.

Jeśli bierzesz leasing samochodu w niektórych firmach leasingowych możesz spodziewać się konta bankowego, ubezpieczenia GAP lub Life, Karty Paliwowej czy promocyjnego Serwisu. Również ubezpieczenie samochodu da się sfinansować i rozłożyć na raty.

Tags:

Comments are closed.