Pendrive z logo firmy

W rozwoju każdej firmy nadchodzi taki okres, że aby zbudować silną markę należy zainwestować w lojalność klientów dając im gadżet reklamowy. Wybór gadżetów jest wręcz niesamowity, w cenikach firm znajdziemy zarówno kubki jak i pendrive z logo. Naszą uwagę kierujemy jednak na pendrive z logo, które są nie tylko praktycznie, ale mają również zaskakującą formę oraz wiele ważnych cech sprawiających, że pendrive będzie chętnie noszony przez naszych lojalnych klientów. Zobaczmy co sprawia, że pendrive z logo będzie doskonały.

pendrive reklamowe Podstawowym elementem każdego gadżetu jest design, w ofercie firm zajmujących się produkcją pendrive z grawerem znajdziemy zarówno pendrive plastikowe jak i w kształcie karty kredytowej. Przy wyborze materiału oraz kształtu pendrive powinniśmy się zastanowić co oddaje charakter naszej marki – jeżeli jesteśmy producentem betonu nie wybieramy pendrive z plastiku, natomiast jako firma importująca zabawki wybierzemy taki kształt, który będzie pokazywał charakter naszej firmy.

Pojemność to niewątpliwe jeden z ważniejszych atutów naszego pendrive z grawerem, decydując się na zbyt małą pojemność może okazać się, że klient nie będzie chciał go używać, natomiast wybierając dużą pojemność narażamy się na wysoką cenę. Złotym środkiem jest tutaj dobranie odpowiedniej pojemności dziś są to 4GB, natomiast z całą pewność za parę lat będzie to już 16 gb danych na pendrive z logo.

Jakość – tak jak wszystkie produkty i pendrive reklamowe mają swoją jakość wykonania. Najczęstsze są te importowane z Chin pendrive z gotowym nadrukiem logo. Logistyka sprawia, że opłacalność zaczyna się już nawet od 100 sztuk importu pendrive. Bądźmy jednak rozsądni, nie bez powodu Chiny słyną z nienajlepszej jakości i zamawiając takie pendrive możemy spodziewać się wielu niedoróbek jak na przykład krzywy nadruk, źle zmontowany pendrive czy nawet tani i wolny chipset usb.

Grawer – jedna z najważniejszych spraw to właśnie sposób umieszczania naszego logo na pendrive. Do wyboru mamy różne techniki począwszy od grawerowania laserowego kończąc na sitodruku. Podejmując decyzje należy pamiętać, że nasze logo na tym pendrive reklamowe to nasza wizytówka, musi wyglądać atrakcyjnie.

Tags:

Comments are closed.