Auto Viva – Dealer VW w Warszawie

Przychodzi czas, kiedy okres serwisu gwarancyjny się kończy, a o samochód dbać trzeba nadal, gdyż bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nie musisz jednak rezygnować z wysokiego standardu profesjonalnych usług serwisowych. Auto Viva Viva Volkswagen Warszawa serwis posiada ofertę serwisu pogwarancyjnego ze specjalnymi rabatami dla starszych samochodów.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego, autoryzowanego serwisu, w którym naprawisz swojego Volkswagena, skorzystaj z usług serwisu VW w Warszawie. Na Twój samochód czaka profesjonalny system obsługi, w tym: 10 podnośników, 2 internetowe stanowiska diagnostyki komputerowej, komputerowe stanowisko diagnostyki podwozia Hunter, internetowe połączenie z fabrycznym portalem informacji technicznej oraz wszelkie konieczne zestawy narzędzi specjalistycznych.

Bywa, że samochód odmawia posłuszeństwa. Naprawa jest nieunikniona. Jeśli interesuje Cię wypożyczenie samochodu zastępczego na czas naprawy, nic prostszego. Możesz spokojnie odstawić swój samochód do serwisu Volkswagen Auto Viva w Warszawie na naprawę i odjechać autem zastępczym. My w tym czasie zadbamy o Twoje auto w sposób ekspercki. Czekają na Ciebie specjalne promocje.

Jeżeli potrzebujesz usług serwisowych, ale nie możesz dojechać do serwisu – nie masz jak, nie masz czasu – nie musisz tego robić. Przedstawiamy naszym Klientom do dyspozycji usługę door-to-dooor, czyli możliwość odbioru samochodu przez Auto Viva Volkswagen serwis w skazanym miejscu. Kiedy naprawa zostanie skończona, Twój samochód będzie odstawiony pod wskazany adres, o ustalonej porze.

W serwisie VW Warszawa bez problemu naprawiona będzie usterka czy szkoda po stłuczce. Zajmie się nimi serwis blacharsko-lakierniczy, a naprawa zostanie wykonana szybko i profesjonalnie, ponieważ wiemy, jak dużą rolę ogrywa dziś samochód. Nasi Klienci mogą umówić się na wizytę w serwisie także online na naszej stronie volkswagenwarszawa.pl.

Tags:

Comments are closed.