Jedziemy do Anglii.

Wielu ludzi liczy się z tym komu powierza własne zdrowie i życie bliskich, natomiast my wiemy jak istotny i poważny jest transport ludzi i korespondencji. Zabieramy się do naszej pracy rozsądnie oraz sumiennie patrząc stan fizyczny naszych pojazdów, ponieważ to od nich oraz od naszych umiejętności zależy nad wyraz mnóstwo. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz reemigracja z każdego miejsca w europie: przewozy do Holandii czy z Niemiec.

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem na terenie całej EU zachodniej busy do Niemiec, posiadamy stabilną pozycję i renomę na rynku przewozu osób i paczek. Poduszki powietrzne, radio oraz odtwarzacze DVD. Pragniemy aby każda podróż z nami była miły licencjami oraz badaniami przewozy do Holandii.

Firma posiada odpowiednie wymagane dokumenty do realizacji przewozów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na świadczenie międzynarodowego zarobkowego przewozu ludzi autokarem lub autobusem. Wszyscy kierowcy odbyli szkolenia BHP oraz posiadają bieżące badania lekarskie.

Cieszymy się, iż możemy Państwu zaoferować nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Międzynarodowych Przejazdów Pasażerskich. Usługi wykonujemy w oparciu o wyszkoloną kadrę doświadczonych kierowców na trasie bus do holandii Dysponujemy nowymi busami posiadającymi w klimatyzację, wygodne fotele, GPS, duża powierzchnia bagażową. Zapewniamy rozległy komfort podróżowania. Auta nasze utrzymujemy w dobrym stanie technicznym jak i estetycznym.

Po wielokroć zadajemy sobie zapytanie czy samochód, którym będziemy się poruszać jest prawidłowo wyposażony i czy nasza podróż będzie miła. Z nami nie musisz się zamartwiać o tego rodzaju szczegóły, gdyż nasze auta wyposażone są szczodrze w pełen zbiór elektryczny, klimatyzację, komfortowe fotele oraz mnogość innych wygód nie odczujemy przebytych przez nas kilometrów. Wszystko to sprawia, iż przejazdy z nami to Bardzo dobry i nadający się wybór.

Tags:

Comments are closed.