Bramy garażowe segmentowe

Ogrodzenia posesyjne
System ogrodzeń NORMA stosowany w grodzeniu terenów prywatnych jak i obiektów użyteczności publicznej, osiedli, terenów rekreacyjnych i przemysłowych. System ten obejmuje pełny asortyment elementów do kompleksowego wykonania ogrodzenia posesji: bramy ogrodzeniowe przesuwne (doskonale spełniające swoją role w miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania bramy tradycyjnej), rozwierne, furtki przęsła ogrodzeniowe oraz słupki.

Bramy garażowe roletowe Bramy to produkty łączące wyrafinowaną technologię i wygodę.
Podobnie jak w bramach segmentowych, bramy roletowe umożliwiają parkowanie pojazdu tuż przed bramą, dodatkowym atutem jest jednak brak prowadnic sufitowych, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce wewnątrz garażu.
Płaszcz bramy prowadzony jest pionowo i nawijany na wał. Umożliwia to parkowanie tuz przy bramie, co ma znaczenie szczególnie w przypadku małych garaży.

Bramy przemysłowe to połączenie klasycznej prostoty działania z nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkowane w każdym niemal rozmiarze i w różnych standardach wyposażenia, stanowią najbardziej popularne rozwiązanie problemów bezpieczeństwa przydomowych garaży.
Bramy segmentowe są częstym elementem w budynkach przemysłowych, usługowych i handlowych, a także w garażach zbiorowych.
Stosowane są w szczególności do pomieszczeń ogrzewanych, ze względu na wysoką izolacyjność cieplną oraz akustyczną.

Bramy garażowe uchylne to połączenie klasycznej prostoty działania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wykonywane w każdym niemal rozmiarze i w różnych standardach wyposażenia, stanowią najbardziej wszechstronne rozwiązanie problemów bezpieczeństwa przydomowych garaży.

Garaże przydomowe to funkcjonalne i tanie rozwiązanie problemu ochrony samochodu lub innych dóbr materialnych przed wpływami czynników atmosferycznych, jak również przed kradzieżą. Konstrukcja garaży wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych. Ściany pokryte blachą trapezową – trapez T10, ocynkowaną lub pokrytą powłokę organiczną w kolorach z palety RAL. Natomiast dach wykonany jest z z blachy trapezowej – trapez T14.

Tags:

Comments are closed.