Dobry but,to krimen but


Które kozaki są najlepsze? Krimen! Tak choćby można sądzić przeglądając wypowiedzi użytkowniczek na forach internetowych poświęconych butom: rzućmy zatem okiem na kilka z nich.
“Znam korporację Krimen od bardzo dawna i od początku bardzo ją sobie cenię. Kupiłam ich botki w ciemno w sklepie internetowym (mieli fason, jakiego szukałam, na bardzo wysokim obcasie, z platformą) i muszę z czystym sercem powiedzieć – są niezniszczalne. Po kilku miesiącach bardzo częstego noszenia fleki są właściwie całe, a zdzieram je na potęgę. Same buty świetnie wyprofilowane, najwygodniejsze, jakie mam, z dobrej jakości grubej skóry. Myślę dokładnie nad oficerkami i jak tylko je znajdę, z całą pewnością zaraz je kupię.” – mówi jednakże z klientek firmy.
Wtóruje jej druga: “Mam kilka par kozaczków Krimen kupowanych na allegro. Najstarsze mają chyba trzy lata i wciąż wyglądają bardzo dobrze. Dobrej jakości skóra, solidne fleki, świetnie ustawiony, stabilny obcas. Jak dla mnie – buty warte kupienia, cena zupełnie niewygórowana jak na tę jakość.” I jeszcze trzeci głos: “Buty krimen mam czwarty sezon, znakomita jakość. Ubiegłej zimy kupiłam maciejki, najlepsze buty w moim życiu (a należę raczej do kolekcjonerek). Znakomita skóra, wspaniała konstrukcja, na ośmiocentymetrowym obcasie biegam cały dzień. Na wiosnę zakupiłam niebieskie czółenka na szpilce; także świetne: komfortowe, miękka skórka, polecam.”
Jeśli więc zastanawiasz się jeszcze, które kozaki są najlepsze, masz już chyba odpowiedź, której możesz zaufać.

Wejdź na eobuwie

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.