fraxel warszawa

Nazywam się Aneta Książek i z ogromna przyjemnością zapraszam Państwa do moich gabinetów w Warszawie: GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I LASEROWEJ w którym mogą Państwo skorzystać z zabiegów medycyna estetyczna tj botox, wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym, powiększanie ust, lipolizy czy wolumetrii twarzy oraz medycyny laserowej – Fraxel re:store®- odnowa skory, depilacja laserowa – Light Sheer XC®, zamykania naczynek – laser diodowy Diolite XP, fal radiowych – Apollo, porad lekarza dermatologa czy wykonać makijaż trwały Long Time Liner®

Toksyna botulinowa – popularnie zwana jadem kiełbasianym – jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów,a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Toksyna wiąże się z błoną presynaptyczną płytki motorycznej i blokuje wydzielanie acetylocholiny, co powoduje, że mięśnie rozluźniają się i zmarszczki na jakiś czas rozprostowują się. Ten proces wykorzystano w medycynie.

Nasi specjaliści posiadają wszelkie kwalifikacje do wykonywania zabiegów, a dr Beata Pander pracująca z nami jest wysokiej klasy profesjonalistą z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z posiadanymi przez nich uprawnieniami na podstronie nasi specjaliści. oraz
AUTORYZOWANEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO pod patronatem firmy JEAN d”ARCEL gdzie odnowimy

Usługi laserowe świadczymy również w Białymstoku, Grójcu, Kielcach i Kobyłce – zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów współpracujących. Aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów dbamy o wysoki standard usług, poprzez szkolenia i wykorzystanie najnowszej aparatury (cały sprzęt w obu gabinetach posiada certyfikat medyczny) zabiegowej stale poszerzając swoją ofertę.

Dołożymy wszelkich starań, aby korzystając z naszych usług czuli się Państwo w pełni komfortowo.
Mój personel, z przyjemnością oprowadzi Państwa po magicznym świecie urody. Państwa skórę za pomocą mikrodermabrazji Silk-Peel, mezoterapii bezigłowej TMT® czy cryoliftu jak również wykonamy pełen zakres zabiegów z kosmetyki podstawowej.

Tags:

Comments are closed.