Tematy rowerowe

Rowery author to produkty wytwarzane przez profesjonalistów, którzy posiadają już 20 letnie doświadczenie w branży rowerowej. Przedsiębiorstwo powstało na terenie Czech i Słowacji. Firma z roku na roku zdobywa coraz większy entuzjazm wśród amatorów rowerowego szaleństwa. Obecnie po jej produkty najchętniej sięgają dzieci ze względu na duże bezpieczeństwo podczas jazdy jednośladem.

Merida one-twenty jest modelem typowo górskim. Wysokiej jakości amortyzatory oraz aluminiowa rama zapewniają wygodę podczas jazdy nawet na wielodniowych wyprawach. Rower służy głównie do uprawiania turystyki w nieprzystępnym terenie, jednakże bez wahania można wybrać się nim nawet w Alpy. Wniosek jest jeden. Jeżeli pragniesz niezawodności, trwałości oraz pasji jaką jest jazda na rowerze, nie możesz zapomnieć o merida one-twenty.

Rowery szosowe są to rowery dostosowane przede wszystkim do jazdy po nawierzchni twardej. Właśnie na tego typu rowerach kolarze występują w najbardziej elitarnych zawodach. Rozkwit nauki sprawił, że obecnie przy tworzeniu ram do rowerów szusowych skupiają się głównie na zmniejszeniu masy ramy. Obecnie ich waga sięga 7 kg. Dzieję się tak ponieważ produkuje się ją z ultralekkich tworzyw.

Merdia race to produkt stworzony dla kolarzy ceniących idealną geometrię roweru oraz wysoką sztywność ramy. Rower wykonany jest z ultralekkich tworzyw zapewniających użytkownikowi pewność jazdy. Profesjonalna kierownica pozwala na poczucie bezpieczeństwa nawet przy dużych prędkościach. Właśnie dlatego merida race jest jednym z najczęściej wybieranych produktów.

Rowery merida to rowery produkowane przez powstałą w 1971 roku firmę Merida Industry. Producent w swojej ofercie posiada bardzo szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Światową klasę wyrobów doceniło już wielu sportowców wyczynowych. Jednym z nich jest merida big nine, który brał już w wielu poważnych wyścigach górskich, zajmując wysokie miejsca.

Tags:

Comments are closed.