Baterie do laptopa

Opcjonalnym rozwiązaniem dostarczenia energii jest zasilanie awaryjne przez akumulator. Oferowane przez sklep E-LAN baterie do notebooków są wyłącznie nowymi produktami prosto z fabryki. Są one zgodne w 100% ze specyfikacją producenta. Na zakupione w naszym sklepie akumulatory udzielamy gwarancji!. Oryginalne baterie różnią się od tanich podróbek tym, że posiadają zabezpieczenia elektroniczne, które chronią nasz komputer przenośny przed uszkodzeniami (przepiciami).

Akumulatory są dzisiaj urządzeniami niezbędnymi w wielu firmach, gdzie utrata prądu, nawet tymczasowa wiązała by się z ogromnymi kosztami. Wymagane jest tam zabezpieczenie w postaci awaryjnego źródła zasilania. Baterie są używane do ochrony komputerów, sprzętu komunikacyjnego, centrum danych, czy innego sprzętu elektronicznego.

Komputery przenośne to przyszłość informatyki. Coraz częściej decydujemy się na zakup osobistego notebooka. Jeśli lubimy oglądanie filmów i chcemy się nimi cieszyć jak najdłużej oraz jeśli chcemy oglądać je np.w łóżku nie plącząc się w przewody od zasilacza to podczas zakupu musimy zwrócić uwagę na pojemność akumulatora i czas jej pracy. Cechą każdego notebooka jest oczywiście czas jego działania na baterii.

Oryginalne bateriesą produkowane w fabrykach takich firm jak HP, Toshiba, Asus, itp. lub przez tak zwanych producentów OEM (Original Equipment Manufacturer) na licencji firm ASUS, Toshiba, HP itp. Produkty te spełniają wszystkie wymogi (światowe standardy jakości oraz bezpieczeństwa), są zazwyczaj oznaczane logiem producenta lub informacją dla kogo zostały wyprodukowane. Zamienniki są wytwarzane przez pozostałą grupę producentów jednak nie na licencji i nie mogą one być markowane ani oznaczane logiem takich firm. Jakość zamienników budzi wątpliwości a certyfikaty bezpieczeństwa w wielu wypadkach wątpliwe.

Oferujemy bardzo dobrej jakości, akumulatory do laptopów. Sprowadzamy na zamówienie komputery przenośne wszystkich marek oraz części do komputerów przenośnych takie jak zasilacze, matryce, klawiatury oraz akumulatory. Dzięki naszemu sklepowi kupisz dobre oraz sprawdzone oryginalne części do notebook-ów. Akumulatory mają za zadanie utrzymanie napięcia elektrycznego na statecznym poziomie, tak aby nasz komputer był wstanie pracować jak najdłużej.

Tags:

Comments are closed.