Gabinet kosmetyczny Wrocław

Fale radiowe RF to jeden z najnowszych zabiegów, cieszących się niesamowitym uznaniem i popularnością pośród fachowców, jak i klientów. Gabinet kosmetyczny wrocław oferuje ten wszechstronny zabieg, który ma możliwość być wykonywany na każdej części ciała, o każdej porze roku i przez kosmetyczka wrocław.

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za poradą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Zabiega taki wykonywany jest przez gabinet kosmetyczny wrocław a nasza kosmetyczka wrocław zadba ażeby czuli się Państwo komfortowo. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie następuje stopniowo.

Każda skóra potrzebuje dokładnego oczyszczenia i to nie tylko codziennego demakijażu. Nie prawie każdy natomiast rodzaj oczyszczania jest odpowiedni i uniwersalny. W współzależności od typu skóry nasza kosmetyczka wrocław dobierze dla Ciebie odpowiedni rodzaj oczyszczania. Pamiętaj, oczyszczenie i odświeżenie skóry to podstawa!

Fale radiowe RF stymulują skórę, osiągając efekt termiczny taki sam do efektu funkcjonowania lasera czy IPL’a, ale w odróżnieniu od nich RF przenosi energię radiową w głębokie warstwy skóry, co prowadzi do mocnego (ale całkowicie bezpiecznego i przyjemnego) podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej. Pod wpływem temperatury włókna kolagenowe kurczą się, a fibroblasty pobudzane są do produkcji i regeneracji kolagenu.

Chemiczne Peelingi Medyczne prowadzone przez gabinet kosmetyczny wrocław ze współpracy z laboratorium mesoestetic i mediderma, liderem w dziedzinie leczenia przebarwień, stworzyło specjalne zabiegi z wykorzystaniem dermatologicznych peelingów chemicznych. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i wybierz peeling odpowiadający potrzebom twojej skóry! Maszy pytania odnośnie zabiegu? Nasza kosmetyczka wrocław udzieli wszelkich niezbędnych treści, pomoże wybrać odpowiedni zabieg.

Tags:

Comments are closed.