Jak przesłać pieniądze do Polski

Transfery gotówki do innego kraju przez bardzo długi czas utrudniały życie Polakom mieszkającym w wielu europejskich państwach. Głównym tego uzasadnieniem są ich wysokie koszty (oscylujące w granicach 20 euro) oraz czas, po którym znajdą się na koncie adresata (nawet 5 dni!).
W przypadku kiedy komuś tego typu rozliczanie nie odpowiada, a na przewożenie pieniędzy brakuje czasu lub wyjazd do kraju nie opłaca się, powinno się zapoznać z wszelkimi sposobami na tanie zagraniczne przelewy. Rozwiązań jest sporo i niewątpliwie można wybrać coś dla siebie.

Pierwszym jest wymieniony już transfer bankowy, lecz według nieco innych zasad. W związku z masowymi wyjazdami obywateli Polski do Wielkiej Brytanii, tamtejsze banki przygotowały dla Polaków specjalne możliwości, dzięki którym można wykupić trwający przez rok abonament (w cenie kilkudziesięciu funtów), ułatwiający wysyłanie pieniędzy. Jest to mimo wszystko według sporej ilości ekspertów półśrodek, który tak naprawdę i tak jest mało opłacalny. interesującym sposobem jest natomiast używanie pomocniczej karty dla tego, kto odbiera transfery pieniężne zza granicy, jednak nic nie jest w stanie zastąpić nam środka XXI wieku, czyli… Internetu.

Na rynku będących do dyspozycji jest w tym momencie duża ilość pośredników, z których serwisów mają pożytek miliony osób zarabiających pieniądze poza granicami Polski. Zarówno znane firmy, jak i te nowopowstałe, usiłują w jak największym stopniu spełnić nadzieje usługobiorców. Wykorzystajmy przykład Ferpay, czyli nowej marki, posiadającej mimo wszystko spore doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki zaczerpnięciu z jej usług, możemy nie tylko wykonywać niekosztowne przelewy do Polski (w symbolicznej cenie), ale jesteśmy pewni, że środki utrzymania będą na rachunku adresata już kilka minut później, a nie jak w sytuacji transferów dokonywanych w bankach, po kilku dniach. Dodatkowym udogodnieniem jest kilka sposobów płatności – mamy prawo użyć karty umożliwiającej płatności w internecie, zrealizować przelew przez telefon lub w najbliższym banku. Każda możliwość oczywiście z zapewnieniem najwyższego bezpieczeństwa.

Z wszystkich pomysłów na przelewy do kraju z Wielkiej Brytanii, zdecydowanie najbardziej korzystnie prezentuje się więc wspomniany Ferpay. Szybkość, niewysoka cena za usługę i brak ryzyka to podstawowe elementy ku temu, aby skorzystać z tej usługi. Z tego typu przedstawicielem, który dodatkowo zaoferuje nam wszystkie instrukcje w w języku polskim, wszelkie wątpliwości jak choćby „jak przesłać pieniądze do Polski”, znikną.

Tags: ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.