Trendy fryzur 2013 – Wiosna/Lato

Delikatnie podkręcone końcówki na długich włosach
“Podskakujące”, lekko podkręcone zdrowe włosy będą hitem 2013 jeżeli chodzi o fryzury. Jednym warunkiem jest odpowiednia długość włosów. Mam nadzieje, że to nie będzie tylko czasowa moda w nadchodzącym 2013 roku. Oby ten trend fryzur ostał się w salonach fryzjerskich na dłużej.Włosy

Kucyki i plecionki – Trendy fryzur 2013 wiosna/lato
Zdajemy sobie sprawę, że nie odkrywamy ameryki tym punktem. Już od dłuższego momentu w modzie są wszystkiego rodzaju warkocze dobierane, różne plecionki oraz falowane włosy. Kto powiedział, że ta moda musi się skończyć tak jak się skończył 2012 rok i odejść w zapomnienie? Nikt! Bardzo dobrze. Moje drogie moda zostaje. Panny młode szykujcie się na przeróżne transformacje kucyków i wszelakich upięć. Ograniczeniem będzie tylko wasza wyobraźnia.

Pastelowy kolor włosów 2013 Trendy kolorów
Widziałyśmy to już w 2012 roku na głowie Kelly Osbourne i Katy Perry. Pastelowe kolory na głowie będą hitem w 2013 roku. Pierwsze pokazy mody w 2013 roku powinny pokazać że to trend który będzie się pogłębiał. Pastelowe pasma na głowie dodadzą waszym fryzurom delikatności. trendy fryzur 2013

Postrzępione końcówki & Krótki Bob
Postrzępione końcówki były modne w 2012 roku i wcześniej co ponownie nie zmienia faktu że zostaną w salonach fryzjerskich na dłużej może nawet cały 2013 trendów fryzur przebiegnie pod znakiem postrzępionych końcówek. Krótki ostry jak brzytwa bob. Tak tak, dokładnie tak jak na zdjęci krótka grzywka i ostre cięcia. Ta klasyczna fryzura pokaże twarz w całej krasie i uwydatnić wszystkie nasze atuty. Bob pasuje praktycznie do każdego owalu twarzy, musicie mieć tylko pewność, że wybrana przez was długość jest adekwatna do kształtu waszej twarzy.

Naturalny wygląd – Trendy fryzur wiosna/lato 2013
2013 rok to kierunek naturalnego wyglądu naszych włosów. Nareszcie! Zdrowe, świecące błyszczące włosy będą tym co będziemy oglądać n wybiegach we wszystkich najważniejszych stolicach modowych. Kolor – otóż moje drogie Panie w tym roku idziemy w kierunku brązy. Jasne, ciemne najważniejsze, żeby na zdrowych i lśniących włosach.

Tags:

Comments are closed.