większe piersi

Krem powiększający piersi Perfect Woman stymuluje naturalny proces wzrostu, który występuje zarówno podczas dojrzewania oraz ciąży. Krem powiększający biust Perfect Woman zawiera odpowiednią mieszankę ziół i wyciągów z egzotycznych roślin, których udowodnione działanie przyczynia się do zwiększenia rozmiaru piersi poprzez stymulowanie wzrostu komórek w gruczołach mlekowych.

Twój organizm reaguje na krem Perfect Woman w identyczny sposób, w jaki reaguje w czasie dojrzewania lub ciąży – ponownym wzrostem tkanki gruczołów w strefie receptorów piersiowych. W czasie dojrzewania ciało kobiety produkuje naturalnie wyjątkowe estrogeny, które są odpowiedzialne za rozwój tkanki piersiowej. Ostatecznie wielkość, kształt i pełność biustu są w pełni zależne od długości trwania dojrzewania i całkowitej ilości rzadkiego hormonu działającego na tkankę piersiową produkowanego przez przysadkę mózgową. Zazwyczaj kobiety doświadczają krótszego okresu dojrzewania i/lub zmniejszonej produkcji tych i innych krytycznych dla rozwoju piersi hormonów. Rezultatem tego są piersi nierozwinięte, źle ukształtowane i/lub obwisłe – efekty, z powodu których cierpi większość współczesnych kobiet.

Z upływem lat organizm kobiety samoczynnie ogranicza produkcje tych hormonów. Jednak w czasie ciąży kobiece ciało znów zaczyna produkować hormony podobne do tych odpowiadających za rozwój biustu, w szczególności takie, które umożliwiają zatrzymywanie mleka i innych płynów. Jednakże komórki te rosną wyłącznie czasowo. Krem Perfect Woman bezpiecznie stymuluje wzrost tkanki gruczołów mlekowych nie pobudzając wytwarzania mleka. Ponieważ krem Perfect Woman po prostu uruchamia naturalny dla organizmu proces wzrostu, jest on bezpieczny, a rezultaty są realne!

Krem powiększający biust Perfect Woman różni się zasadniczo od innych produktów na powiększanie piersi, gdyż działa miejscowo w przeciwieństwie do tabletek lub kapsułek. Potencjał i skuteczność subtelnych składników hormonalnych, które uruchamiają proces wzrostu piersi zmniejsza się znacznie w przypadku użycia tabletek lub kapsułek. Dzieje się tak, gdyż muszą one pokonać wrogie środowisko układu pokarmowego, a następnie przemierzyć cały organizm zanim dotrą do gruczołów mlekowych (piersi).

Tags:

Comments are closed.