Kreatywne upominki dla niej i niego

Nasz produkt to coś nowego na rynku polskim – niepowtarzalne rzeźbione świecedekoracyjne wykonane metodą ręcznego modelowania co zapewnia im indywidualny charakter. Świece KREOLIA to nowa rozświetlona idea połączenia rękodzieła z nowoczesnym designem.

Proces tworzenia świecy jest bardzo skomplikowany. Rdzeń z mlecznej stearyny powlekany jest niezliczoną ilością warstw różnokolorowego wosku aby w odpowiedni sposób wyrobić bazę do cięcia oraz wykrawania. Następnie w odpowiednich warunkach temperaturowych świeca jest poddawana obróbce – cięte są pasy, warkocze, kokardy, wycinane są motyle i inne ornamenty. Po etapie rzeźbienia następuje proces utrwalania, który daje rzeźbie odpowiednią twardość oraz ceramiczny połysk

ZALETY RZEŹBIONYCH ŚWIECDEKORACYJNYCH: DŁUGI CZAS UŻYTKOWANIA – dzięki zewnętrznej, niepalnej warstwie świeca wypala się do wewnątrz co zapewnia długi czas palenia i umożliwia umieszczenie w wypalonym otworze innej świeczki lub podgrzewacza co pozwala przez wiele lat cieszyć się pięknem świecy.
PODŚWIETLENIE – podczas palenia rzeźbione nacięcia delikatnie podświetlają się niczym witrażyk zapewniając niesamowitą atmosferę otoczenia.
ZABEZPIECZENIE – zewnętrzna powłoka jest antystatyczna oraz antyalergiczna.
PERSONALIZACJA – opcja dodatkowa – wykonujemy świece personalizowane – na świecy możemy dodać napis, dedykację, logo firmy, barwy klubu – cokolwiek sobie zażyczysz daj nam znać w uwagach podczas składania zamówienia.
WKŁAD OLEJOWY – opcja dodatkowa – zamiast standardowego knota możemy w świecy umieścić pojemnik na olejki do palenia co zapewni nieskończoną ilość świetlistych doznań.

Naszym celem jest dotarcie do serc i umysłów milionów odbiorców i pokazanie im, że świat wokół nich jest odbiciem ich samych. Otaczajmy się więc tym co ulotnie piękne i estetycznie wysublimowane. Świece Kreolia znajdą dzięki temu należne im miejsce wśród rzeczy wpływających pozytywnie na nasze otoczenie a tym samym na nasze życie wewnętrzne. Lecz czy ona jest tego warta – świeca swojej ceny, ukochana osoba kreatywnego upominku, miłość ognistego nastroju?

Szukasz kreatywnych upominków, zastanawiasz się co dać ukochanej osobie? Jest takie miejsce w którym znajdziesz niespotykane prezenty – to Kreolia.
Zapraszamy do świata pełnego kreatywnych pomysłów na upominek. Znajdziecie tu niepowtarzalne, ręcznie rzeźbione świece dekoracyjne typu carved candles oraz zjawiskową biżuterię modową. http://www.kreolia.pl

Tags:

Comments are closed.