Najniższe ceny i najwyższa jakość

Centrum Budownictwa “Stolarka” ul. Szosa Połczyńska 59f to hurtownia budowlana która specjalizuje się w stolarce wykończeniowej. W ofercie posiadamy szeroką game produktów: okna, drzwi, stolarka okienna, stolarka drzwiowa, bramy garażowe, panele podłogowe, wełna mineralna, styropian, zaprawy, kleje, chemia budowlana, płyty kartonowe, płyty osb, pokrycia dachowe, blachy dachowe, blachodachówka.

Odwiedziło nas tysiące zadowolonych klientów będących świadkami rosnącego prestiżu firmy która mogła zaoferować im to czego zawsze pragnęli. Wybierając Stolarkę możesz być pewny, że znajdziesz tam to czego szukasz do swojego mieszkania a poziom obsługi zawsze będzie na wysokim poziomie. Wybierając białogardzką Stolarkę stawiasz na najlepsze!

Jesteśmy autoryzowani przez producentów (m.in przez markę Stolbud), posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności odnalezienia się na stale rozwijającym się rynku materiałów budowlanych. Nasze czternastoletnie doświadczenie to gwarancja dokonania dobrej decyzji wyboru firmy która odpowiedzialna będzie za dostarczenie materiałów do miejsca w którym żyjesz i które na codzień jest ci bardzo bliskie

To dzięki rzetelnemu wykonywaniu powierzonej nam przez klientów sprawie dostarczenia materiałów z najwyższej półki jakościowej z zachowaniem atrakcyjności cen jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką hurtowni budowlanej na terenie Białogardu i okolic. Warto nas wybrać by stworzyć bezpieczne, ciepłe i rodzinne mieszkanie lub dom. U nas znaleźć można największy wybór wzorów i wymiarów okien i drzwi.

, kleje, chemia budowlana, płyty kg, płyty osb, pokrycia dachowe, blachy dachowe, blachodachówka. Ten sklep budowlany oferuje niskie ceny, promocje oraz profesjonalne porady budowlane. Posiadamy autoryzowaną ekipę montażową która zapewnia profesjonalizm wykonania. Montaż wykonujemy profesjonalnie, sprawnie i tanio. Produkty z naszej oferty są najwyższej jakości, sprzedajemy głównie polskie pozycje spełniające wszystkie kryteria bezpieczeństwa i trwałości.

Tags:

Comments are closed.