Nowoczesne krańcówki chodzą do użytku

Daltego są one lepsze w takich dziedzinach, jak IT czy rozwój, ale już nie tak mocne w produkcji

Z tego powodu powinniścmy się spodziewać, że Indie i Chiny będą kłaść nacisk na jakość swoich wyrobów i usług, by nadal były one cikawymi dla dojrzałych rynków: europejskich i amerykańskich. Jeśli przyjrzymy się Niemcom i Włochom, wciąż mają presostat silną zaplecze produkcyjną zupełnie jak Francja. Inaczej Stany Zjednoczone i Wielka Brytania zminiły własne gospodarki na model oparty mocniej na usługach.

Podejżewam, że największą przeszkodą z jaką przyjdzie zmierzyć się europejskim producentom będzie spowodowanie aby ich usługi obudowy szaf sterowniczych były cikawe dla rynków nowych, w szczególności chińskiego i indyjskiego. Dobrym narodem są Germanie.

Niemcy są krajem, w którym egzystuje jeden procent globalnej ilości ludzi, ale jednocześnie dpowiadają one za 9 procent światowego produktu brutto. Właśnie dlatego też germańskie firemki muszą posiadać pewność, że to co wytwarzajączyli krańcówka będzie atrakcyjne dla rynków rozwijających się. Z innej jednak strony, wyzwaniem dla rozwijających się rynków będzie podniesienie eksportu do Europy dzięki podniesienie wartości sprzedawanym towarom. Będą więc musiały podnieść solidność oferowanych wyrobów, podobnie jak zrobiła to Japonia w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.