Agencja reklamowa

Drukowanie to dosyć skomplikowany proces do którego należy się odpowiednio wcześnie przygotować. Najpierw powinniśmy wymyślić projekt czy to przy użyci ołówka na papierze czy przy użyciu odpowiedniego oprogramowania.

Jak już jest przygotowany projekt wizytówek dla agencji reklamowej powinniśmy skontaktować się z drukarnia w celu potwierdzenia specyfikacji wydruku ustalenia gramatury papieru oraz użytych kolorów specjalnych.

Następnie musimy przygotować projekt do druku, musimy pamiętać o przestrzeni barwnej rgb, aby wszystko było wydrukowane zgodnie założeniami projektu. Najprostszym projektem na początek są wizytówki.

Pracownik drukarni powinien się z wami skontaktować i potwierdzić cenę ostateczną produktu, który zamierzamy u nich zrobić a następnie przesłać umowę listem poleconym na nasz adres

Ostatnim etapem jest przygotowanie projektu na potrzeby strony internetowej dla klienta zlecającego nam realizację reklamy w formie drukowanej. Powinniśmy uzgodnić wymiary oraz miejsce umieszczenia.

Tags:

Comments are closed.