Ćwicz z nami Fitness “Perfekta”

Fitness jest określeniem akcentującym stosowność. Oznacza to, że dzięki ćwiczeniom fizycznym stajesz się coraz lepiej przystosowana do życia codziennego, odporniejsza na stres i inne negatywne czynniki, Twoja wydajność w pracy zawodowej zwiększa się, a Twój organizm szybciej się regeneruje, potrzebujesz też mniej snu i lepiej śpisz.

Fitness jest to pewien rodzaj gimnastyki, uprawiany dla zdrowia naszego ciała. Zestawy ćwiczeń mają na celu wzmocnienie i ukształtowanie Twoich mięśni. Dzięki fitness Twoje ciało będzie wyglądało pięknie i młodo. Kobiety powinny skupić się na czynnikach, nad którymi mogą mieć kontrolę, a należą do nich właśnie ćwiczenia fizyczne (i oczywiście dieta). Zmniejszają one ryzyko chorób serca, cukrzycy i różnych nowotworów, zapobiegają otyłości i osteoporozie. Dobra kondycja fizyczna uzyskana przez systematyczny trening poprawia nie tylko siłę mięśni, wzmacnia także siłę wewnętrzną, świadomość swojej osobowości i pozytywną percepcję własną.
Na każdą partię ciała są istnieją inne zestawy ćwiczeń.

Fitness to nie tylko aerobik… fitness to przeróżne formy treningu utrzymujące nas w dobrej kondycji… zajęcia ruchowe (zwykle odmiany aerobiku, ale nie tylko), ćwiczenia siłowe oraz aerobowe. Rozkład zajęć staramy się dostosować tak aby każda z Pań znalazła możliwość wspólnych ćwiczeń z nami

Aerobik – zaabsorbowane codziennością Panie zapraszamy na chwile relaksacyjnych ćwiczeń grupowych zorganizowanych w sali naszego klubu. Dbamy aby dopasować zakres zajęć do możliwie szerokich potrzeb naszych Klientek. Panie, które zimą pozwoliły sobie na chwile łakomstwa, z pewnością myślą o tym, jak pozbyć się zbędnych kilogramów, których nie da się już ukryć pod szerokim swetrem. Nie ma nic lepszego na poprawę naszej sylwetki jak odrobina ruchu. Żadna dieta nie zastąpi sportu.

Trening w klubie Fitness w połączeniu ze zdrowym stylem życia wpływa na zwiększenie wydolności organizmu: gwarantuje aktywację mięśni i poprawę pracy serca. Ponadto pomoże Ci stracić na wadze i udoskonalić sylwetkę. Zajęcia fitness pozwolą nam odreagować stres, chwilowo zapomnieć o problemach a przy regularnych treningach, poczuć się młodziej, piękniej, odzyskać harmonię ducha i energię. Dla jednych będzie to zatem relaks i odpoczynek, dla innych ciężka praca nad własnym ciałem, piękną sylwetką, czasem nawet trudna walka ze swoimi słabościami.

Tags:

Comments are closed.