Kurs Excel VBA

Firma szkoleniowo-doradcza Cognity z siedzibą na Krakowskim Kazimierzu zaprasza na najwyższej jakości szkolenia przeznaczone zarówno dla odbiorców prywatnych jak i biznesowych. Nasze kursy przygotowane są przez ekspertów z długoletnim doświadczeniem z zakresu teorii, jak i praktyki różnego rodzaju zagadnień informatycznych. W zależności od poziomu zaawansowania klientów nasi trenerzy w inny sposób przygotowują program, według, którego poprowadzą np. kurs Project. Szkolenia nasze zaprojektowane są w taki sposób, aby klient wyniósł z nich wiedzę na temat rozwiązywania problemów dotyczących danego zagadnienia, na które może natrafić w swojej pracy.
Cognity zapewnia odbiorcy materiały szkoleniowe, do których należą : podręcznik opisujący zagadnienia omawiane podczas szkolenia oraz opisy ćwiczeń „krok po kroku”, oraz nieograniczony czasowo dostęp do materiałów ze szkolenia w wersji elektronicznej, w ramach Strefy Wiedzy Cognity.
Każde szkolenie Excel rozpoczyna się od etapu, na którym trener dokładnie zapoznaje Kursantów z opcjami, które umożliwią im zrozumienie mechanizmów funkcjonowania danego programu oraz pełne wykorzystanie jego możliwości.
Klient może zdecydować się na opcję kursu Excel w różnych wariantach: podstawowym – dwudniowym oraz podstawowym przekrojowym – trzydniowym. Z zakresu znajomości programu Excel firma Cognity przygotowuje także szkolenia tematyczne jak np. szkolenie Excel Branżowy ale też kurs Excel w Analizach Danych, kurs  Excel w Logistyce, szkolenie  Excel w Analizach Sprzedaży, szkolenie  Excel dla Finansistów i Księgowych oraz kurs  Tabele Przestawne.
Odbiorca w trakcie szkolenia Excel, w zależności od preferowanego rodzaju kursu, dowie się w jaki sposób wykonywać obliczenia z zastosowaniem adresowania względnego i bezwzględnego, stosować zarówno funkcje obliczeniowe jak i logiczne, kopiować formuły, analizować i wyszukiwać dane, a także tworzyć i edytować wykresy. Ponadto nauczy się grupować, sortować i filtrować dane w tabeli przestawnej, importować dane ze źródeł zewnętrznych oraz przeprowadzać prognozowanie finansowe.
Klient decydujący wybrać Cognity do organizacji szkolenia Word, może zdecydować się na jedną z dwóch możliwości – szkolenie Word Średniozaawansowany lub Zaawansowany. Po kursie nasz klient będzie potrafił używać podstawowych narzędzi do edycji tekstu, swobodnie poruszać się po pliku tekstowym, stworzyć estetyczny i czytelny dokument z elementami takimi jak np. kształty. Po odbyciu szkolenia Word na wyższym poziomie zaawansowania będzie potrafił też, posługiwać się zaawansowanymi funkcjami edytora tekstu, korzystać z wbudowanych stylów i tworzyć własne.
Kurs Outlook jest kolejną propozycją dla każdego kto w swej codziennej pracy odbiera pocztę elektroniczną. Wzięcie udziału w zajęciach nauczy go jak zarządzać wiadomościami, korzystać z opcji Dziennika, Zadań, Notatek kalendarza.
Z kolei Kurs PowerPoint ma za zadanie przeszkolić słuchacza z zasad i praktyki tworzenia prezentacji multimedialnych, ale też przedstawić mu zasady przedstawiania prezentacji przed słuchaczami.
Osoby zainteresowane zasadami tworzenia baz danych i ich archiwizacją powinny zainteresować się ułatwieniem swojej pracy, dzięki wiedzy, którą oferuje im szkolenie Access.
Do innych przykładowych programów, których dotyczą szkolenia organizowane przez firmę Cognity należy kurs Project, VBA, Photoshop, Illustrator, CorelDraw, InDesign.
Dynamicznie rozwijająca się firma Cognity m.in. organizuje kursy  PowerPoint w Krakowie a także w innych miastach Polski.
Warto pamiętać, że nawet w przypadku dłuższych kursów, słuchaczowi może umknąć jakaś interesująca dla niego informacja. Klienci naszej firmy nie muszą się tym obawiać, ponieważ zapewniamy opiekę poszkoleniową, dzięki której mogą zwrócić się do swojego trenera nawet wiele dni po szkoleniu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączyło do potężnej grupy, naszych znanych i cenionych, partnerów biznesowych z całej Polski. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy z nami.

szkolenie power point

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.