noclegi Kortowo Olsztyn

Apartament, pokoje do wynajęcia Olsztyn.
Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem apartamentu, pokoi zapraszamy. Wynajmujemy małe oddzielne „mieszkanko” ” położone na niskim parterze domu ok 60m2, całą tą część przeznaczyliśmy tylko dla: jednej, dwóch, trzech lub czterech osób. Wynajmując u nas masz pewność, że nikt „obcy” nie będzie mieszkał a cała ta część przeznaczona jest tylko dla was. Do waszej dyspozycji: dwa pokoje (pokój wypoczynkowy i przechodni pokój gościnny) z widokiem na ogród, TV, Internet, kuchnia z pełnym wyposażeniem, toaleta z prysznicem, przedpokój, oddzielne wejście oraz możliwość korzystania z ogrodu.

Podróżowanie.
Ludzie są zmuszeni do podróżowania w różnych celach. Jedni podróżują, bo lubią zwiedzać, poznawać nowe miejsca. Inni podróżują, bo jest to związane z ich karierą, pracą, nauką. Zatrzymując się w nowym miejscu zawsze potrzebujemy odpocząć, coś zjeść, zrelaksować się. Szukamy walorów odpowiadających nam. Z ofertą przychodzą hotele, pensjonaty, ale również kwatery prywatne.

Dodatki gratis.
Wiele kwater w okresie wakacyjnym oferuje atrakcje okolic. Jeziora i związane z nimi najprzyjemniejsze momenty. Sporty wodne, kąpiel, wędkarstwo, zbieranie grzybów, jagód. W okresie wiosennym podziwianie rozkwitającej zieleni, śpiew ptaków. Jesienią zachwycą nas piękne zieleńce, zachody słońca. To wszystko w połączeniu z wieczornym wspaniałym czasem. Biesiadowanie, picie piwa, drinków, obserwowanie tysiąca kolorów płomienia ogniska studzonym kroplami szampana w podgrzewanym basenie ogrodowym.

Opis oferty. Żyjemy na cichym i spokojnym osiedlu na skraju Olsztyna blisko dwóch jezior, dużego lasu oraz Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Szczególnie polecamy dla studentów. Kortowo w odległości ok 300 m, dojście na zajęcia zajmuje kilka minut. Dla turystów polecamy odpoczynek oraz grillowanie w ogrodzie, spacer po lesie lub wzdłuż brzegu Łyny, wakacje nad jeziorami, zwiedzanie starówki olsztyńskiej.

Większe możliwości. Gospodarze takich kwater czasami oferują znacznie większą ofertę niż hotel. Zaczynając od oferty luksusowego wyposażenia pokoi, atrakcji dodatkowych, możliwości biesiadowania w ogrodzie, zażywania kąpieli w podgrzewanym z bąbelkami basenie ogrodowym, ognisko i wiele innych. Jeśli ktoś zapyta o cenę to odpowiadam ze koszt to tylko wynajęcie pokoju dodatki gratis.

Tags:

Comments are closed.