Panele do bram garażowych segmentowych

Taśmy i kształtowniki stalowe specjalne
Produkcja taśmy i kształtowników stalowych specjalnego przeznaczenia znajduje się poza segmentem objętym planem produkcji standardowego wyrobu. Specyfika tych produktów umożliwia dostosowanie cech i parametrów konkretnego kształtu do potrzeb klienta tak aby sprostać jego oczekiwaniom. Zakres szerokości taśmy zarówno z blach ocynkowanych jak i powlekanych może wynosić od 20 mm wzwyż.

Kształtowniki stalowe zamknięte
Istotną część rynku kształtowników stanowią profile stalowe otwarte mające zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Firmy proponują zazwyczaj kształtowniki otwarte jak i zamknięte. Standardowo są wykonywane z blachy o grubości ścianki 0,7mm do 3 mm.

Podział kształtowników stalowych zamkniętych
Podział kształtowników stalowych można wykonać w sposób następujący: * kształtowniki zamknięte konsrtukcyjne * kształtowniki zamknięte specjalne * kształtowniki zamknięte usztywniające do profili PCV * kształtowniki zamknięte lekkie

Panele do bram
Obecna architektura coraz częściej wykorzystuje innowacyjne systemy bram i elewacji zewnętrznych.
Duży wybór paneli pod względem kolorystycznym oraz ciekawa struktura zewnętrzna paneli (do wyboru kilka wariantów: przetłoczenie zewnętrzne kasetonowe, struktura zewnętrzna i wewnętrzna chropowata, zewnętrzna i wewnętrzna gładka, zewnętrzna i wewnętrzna gładka, zewnętrzna z przetłoczeniem sekcyjnym o różnym rozstawie).

Kształtowniki stalowe otwarte
Istotną część rynku kształtowników stanowią kształtowniki stalowe otwarte mające zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Kształtowniki standardowo są produkowane z blachy stalowej o grubości ścianki 0,7mm do 3 mm.
Szeroka gama produkowanych produktów w różnych kształtach i rozmiarach profili stalowych powoduje iż coraz częściej znajdują swoich nabywców w budownictwie, przemyśle i górnictwie.

Tags:

Comments are closed.