Software Focus serwisy mobilne

Nie zależnie od tego czy to my tworzymy cały projekt czy też jest wykonywany przez inny podmiot zawsze rekomendujemy przeprowadzenie dogłębnych analiz biznesowych. Na podstawie wywiadu z każdą stroną zainteresowaną systemem np.: użytkownicy, moderatorzy, administrator powstaje serwisy mobilne uwzględniająca założenia biznesowe.

Wiemy jak upraszczać interfejsy aby ie straciły żadnych funkcjonalności – stosujemy zasadę “im mniej tym więcej”. Swoją pracę początkowo zawsze opieramy na prototypach rysowanych na kartce papieru – to najlepiej wyzwala aplikacje dedykowane i najszybciej obrazuje efekt końcowy, Operując ścinkami kartek, ołówkiem oraz sprawnym umysłem czasem można stworzyć o wiele więcej niż w skomplikowanych narzędziach.

Aplikacje internetowe od aplikacji dedykowanych różnie się głownie grupą docelową. O ile aplikacje dedykowane są głównie tworzone na potrzeby wewnętrzne firmy – to aplikacje internetowe skierowane są do masowego odbiorcy. Tutaj bardzo ważnym czynnikiem stanowiącym i sukcesie jest interfejs i przyjemność z korzystania.

Zaangażowanie, dyscyplina, odpowiedzialność. Te software house są stawiane na pierwszym miejscu podczas rekrutacji i oceny pracowniczej. Dzięki skoncentrowaniu się na tych cechach charakteru jesteśmy w stanie zaoferować outsourcing wysokiej jakości-Zewnętrzny dział IT. Główną wartością jest zagwarantowanie bezpieczeństwa jakie jest podczas zatrudniania w firmie.

Facebook jest specyficzny – użytkownicy są wręcz zalewani nowymi zaproszeniami, akcjami promocyjnymi. Dlatego współpracując z Future PR wiemy jak stworzyć angażującą aplikacje na “fejsa”. Oprócz wielu pułapek marketingowych istnieje bardzo dużo niuansów technologicznych. W czasie akcji trwających ponad miesiąc – możemy się spodziewać zmian w procesach technologicznych. Tworzymy aplikacje na Facebooka już od 2010 roku – wiemy jak projektowanie aplikacji aby był odporny na zmiany. Nasze aplikacje są stale monitorowane – bardzo często jest tak, że opisane w dokumentacji Facebooka”a rozwiązanie nie działają poprawnie.

Tags:

Comments are closed.