triggerlock zabezpieczenie broni

Produkt występuje w wariantach zamknięcia: zamek klasyczny (2 kluczyki w komplecie) oraz zamek cyfrowy (3 cyfry, 1000 kombinacji, kod ustawiany przez użytkownika – nie ma ryzyka zagubienia lub skradzenia kluczyka).

Produkt cechuje trwała konstrukcja. Zabezpieczenie wykonane jest z metalu. Strona zewnętrzna jest wykończona czarnym lakierem matowym lub niklowana. Pokrycie wewnętrznej strony gumą pewnie mocuje zabezpieczenie po jego założeniu oraz zabezpiecza elementy broni przed porysowaniem.

Zabezpieczenie osłania język spustowy broni uniemożliwiając jej przypadkowe lub nieuprawnione użycie. Stosowane może być zarówno do broni długiej jak i krótkiej. Korzystanie z zabezpieczenia GUNLOCK znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa podczas przechowywania, transportu, czy prezentacji broni zabezpieczając Twoją broń przed próbą nieuprawnionego użycia lub przypadkowym oddaniem strzału.

Szybki montaż i demontaż, solidna konstrukcja, dwa rodzaje zamka (na klucz i cyfrowy), elementy osłaniające elementy broni przed zarysowaniem oraz niewygórowana cena czynią z zabezpieczenia GUNLOCK (TRIGGERLOCK) akcesorium niezwykle przydatne zarówno dla posiadacza broni, jak i dla sklepu czy klubu strzeleckiego. Już nie musisz się zastanawiać jak zabezpieczyć broń.

GUNLOCK (TRIGGERLOCK) zabezpieczenia broni zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie posiadaczy broni zarówno palnej jak i pneumatycznej, oraz osób, które z taką bronią mają do czynienia. Producentem oferowanych przez nas zabezpieczeń jest niemiecka firma S. Franzen Söhne GmbH mająca swoją siedzibę w m. Solingen. Zasadność stosowania zabezpieczeń takich jak GUNLOCK (TRIGGERLOCK) wynika z zapisów Ustawy z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji

Tags:

Comments are closed.