Poznaj sposób na smukłą linię…

Moc energii podczerwieni to prawdziwy eliksir zdrowia i urody. Podczerwień intensyfikuje przemianę materii i powoduje olbrzymie spalanie kalorii usuwając jednocześnie cellulit i poprawiając wygląd skóry.

Poprzez powiększenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów i zwiększenie krążenia krwi przyśpiesza wchłanianie aktywnych substancji z okładów, które aktywują procesy przemiany materii.

Magadi, Studio urody poznań, specjalizuje się w wydobywaniu piękna wewnętrznego jak i zewnętrznego ponieważ uroda i zdrowie to dar o który trzeba dbać. To przesłanie jest głównym przewodnikiem w Studio Urody Magadi.

Mikrodermabrazja to nowatorska i niezwykle skuteczna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Jest to stopniowe łagodne i w pełni kontrolowane usuwanie warstwy rogowej naskórka do stopnia zależnego od potrzeb skóry. Dzięki niemu pobudzona zostaje produkcja kolagenu i elastyny co pozwala na efekt ujędrnienia.

Jonizacja z kolei, pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych zwiększa spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn. Oczywiste zatem że Power Slim jest tak skuteczny.

Każdy kto zechce odnowić cerę, pozbyć się zmarszczek, przebarwień i wszelkich niedoskonałości proponujemy zabiegi ujędrniające, odmładzające i regenerujące. Szczególnie polecamy zabiegi mikrodermabrazja poznań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym studiem urody, gwarantujemy niezapomniane przeżycia w relaksującej atmosferze. Tutaj odpocznie całe Twoje ciało. Poddaj się zabiegom które nie tylko zwiększą Twoje prawdziwe piękno, ale także poprawią Twoje zdrowie.

Pojedynczy pół godzinny seans może spalić od 900 do 2000Kcal. Więcej informacji na ten temat dowiesz się wchodząc na stronę Studia Urody Magadi w zakładce Power Slim Studio oraz mikrodermabrazja poznań.

Wyniki mikrodermabrazji są natychmiastowe, nawet tam, gdzie zawiodły tradycyjne zabiegi kosmetyczne. Oferujemy mikrodermabrazję z użyciem najskuteczniejszych preparatów dermo kosmetycznych przeznaczonych tylko na potrzeby zabiegów z mikrodermabrazji. To wszystko jest w zasięgu Twoj
ej reki.

Tags:

Comments are closed.