usługi wysokosciowe

nasz sprzęt zbudowany jest w oparciu o najnowszą technologię Bison stematec. Daje to gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług, tutaj w dużej mierze podnośnik pomaga operatorowi w podjęciu decyzji.

Konserwacja podnośnika to oprócz wymagań jakie stawia przed nami Urząd Dozoru technicznego, także dbanie o sprzęt w codziennej eksploatacji. Musimy utrzymywać naszą maszynę w ciągłej gotowości do pracy gdyż świadczymy usługi 24 godziny na dobę.

Większość podnośników w Szczecinie ma problemy z rozstawianiem się na nierównym terenie. Nasz sprzęt oferuje duże możliwości rozstawiania podpór w zróżnicowanym terenie, o różnych katach nachylenia. także możemy ustawić odnośnik z podporami jednostronnie.

Podnośnik koszowy w szczecinie to już jest codzienność, ale nie wszyscy wiedzą że niektóre podnośniki mają sterowanie komputerowe z pilota. Jest to świetne rozwiązanie dające nam możliwość dokładnego wykonania pracy. Pilot jest wyposażeniem dodatkowym i nie każda firma może sobie pozwolić na wydatek związany z zakupem tego urządzenia jako opcji. Wiemy że działanie pilota jest wielkim uproszczeniem pracy dla operatora. Operator może wykonywać sterowanie stojąc w pewnej odległości od podnośnika. W naszym przypadku jest to 8 mb. Taka odległość daje operatorowi pełny obraz pola pracy w którym wykonywana jest usługa. koszowy.pl jest podnośnik koszowy w stanie maksymalnej wysokości roboczej 24 m oraz maksymalnej pracy bocznej 18 mb m. Jej obciążenie robocze wynosi 280 kg (3 operatorów + narzędzia) bez ograniczeń na całym obszarze roboczym, w wyniku wysokiej wydajności w porównaniu z obniżonych wymiarów całkowitych
Nasz podnośnik koszowy wyposażona jest w standardzie przewodowego pilota do tłumaczenia i stabilizacji, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla operatora 350 ° obrotu z anteny części, wraz z pionowym obrotem hydraulicznym wysięgnikiem, od 90 ° do +35 °, zwiększyć ogólną powierzchnię roboczą.
Spodnośnik koszowy szczecin

Pracujemy nad rozwojem naszej firmy i już niedługo w naszej ofercie pojawi się podnośnik koszowy o wysokości roboczej 65 mb. mamy nadzieje że nasza oferta jest tą której Państwo szukali

Tags:

Comments are closed.