Elementy z naturalnego kamienia w domu

Będziemy jeszcze o tym myśleć, mamy sporo czasu. Parapety z marmuru jednak przy każdej rozmowie zbierają najwięcej plusów i niewiele jesteśmy w stanie zauważyć w ich przypadku negatywnych cech. To chyba dowodzi na ich korzyść.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że to nieco droższe rozwiązanie, niż parapety tradycyjne. Zastanawiamy się więc nad tym, czy nie zafundować sobie tego typu parapetów tylko w salonie. Nie wiemy jednak, czy to rozsądny pomysł.

Spośród bogatej gamy interesujących rozwiązań, jakie oferuje firma kamieniarska, którą ostatnio odwiedziliśmy, najbardziej spodobały się nam oboje parapety z marmuru.

Parapety z marmuru to zakup, który bez wątpienia szybko się zwróci. Parapety tego rodzaju są trwałe, stabilne, łatwe w utrzymaniu i konserwacji.

Może więc nie należy się rozdrabniać i bardziej logicznie położyć je w całym mieszkaniu? A jeśli nie, to może zamiast parapetów, zdecydować się na jakiś inny kamienny element, jak np. marmurowe lady w kuchni czy w łazience. A może jeszcze inaczej – schody z marmuru? Tylko czy nie lepsze byłyby jednak parapety z marmuru…?

Tags:

Comments are closed.