Język angielski. Kursy językowe

Słoneczna Malta jest doskonałym miejscem na naukę jezyka angielskiego. Malta leży w strefie klimatycznej śródziemnomorskiej. Nie występują tu ostre zimy, mgły, śnieg czy mróz. Średnia temperatura waha się od 14 °C w zimie (listopad – kwiecień) do 33 °C latem (maj – październik). Nasłonecznienie odpowiednio 6:8 godzin zimą i 10:11 godzin latem. Opady, przeważnie deszcz, pojawiają się głównie w okresie zimy. Roczna suma opadów to zaledwie 578 mm.

Prowadzona na Malcie szkoła językowa Clubclass Residential Language School została założona w 1999 r. Clubclass posiada wiele akredytacji oraz licencję udzieloną przez Ministerstwo Edukacji. Szkoła oferuje wiele interesujących imprez i wycieczek za dodatkową opłatą. Istnieje również możliwość żeglowania, windsurfowania i nurkowania w krystalicznych wodach Malty.

Malta jest z pewnością jednym z wyjątkowych choć mało znanych miejsc Unii Europejskiej. Jako anglojęzyczna wyspa jest doskonałym centrum nauki języka angielskiego. Na Malcie istnieje mnóstwo szkół językowych o wysokim standardzie nauczania. Lokalizacja wyspy zapowiada wiele atrakcji ponieważ znajduje się na środku morza Śródziemnego. Przezroczystość wody sięga tu nawet do 40 m. Latem Maltańczycy oferują turystom szeroką ofertę atrakcji związanych nie tylko z zabawami w turkusowych wodach czy korzystaniem z promieni słonecznych ale również z bogatą historią Malty.

Leżąca na Morzu Śródziemnym Malta to jedyne państwo europejskie z urzędowym językiem angielskim, w którym słońce jest zapewnione od wczesnej wiosny do późnej jesieni, co powoduje, że wyjazd językowy na Maltę staje się jednocześnie wybornym urlopem. Znajdująca się w niedalekiej odległości od pełnego atrakcji turystycznych St. Julians miejscowość Swieqi, w której znajduje się szkoła językowa Clubclass Residential Language School, jest urokliwą dzielnicą mieszkalną.

Szkoła języka angielskiego na słonecznej anglojęzycznej wyspie Malcie oferuje szeroki zakres kursów języka angielskiego w ciągu całego roku. Możliwość doskonalenia angielskiego poza szkołą w wielonarodowościowym środowisku. Oszczędność kosztów i czasu związanego z dojazdem, ponieważ wszystko znajduje się w jednym miejscu: szkoła językowa, opcjonalne zakwaterowanie w Garden View Complex, odkryty i kryty basen, bardzo dobrze wyposażona siłownia, aerobik, sauna, jacuzzi, pub, restauracja, kawiarenka internetowa, pralnia, ok. 720 metrów do najbliższej plaży.

Tags:

Comments are closed.