kredyt refinansowy zmniejsza Twoje raty

Z doświadczenie wiem, iz każdy kto wzial kredyt hipoteczny juz po dwoch latach, moze z raz jeszcze umowic sie z doradca kredytowym, aby sprawdzić możliwość refinansowania, czyli przeniesienia swojego pozyczki do innego banku na lepszych warunkach.

Sprawa z reguły wygląda tak: bierzemy pozyczke w banku, zakupujemy chata i spłacamy kredyt przez 240 miesiecy, a tak być musi… Uogolniajac zaciągnięcie pozyczki hipotecznego jest tylko początkiem naszej znajomosci z doradcą finansowym lub przynajmniej dla niewielu z Was. Dla ludzi, ktorzy starają się dbać o dobro swoich finansów domowych i nie pozostawiają swojej przyszłości losowi…

W dzisiejszych trudnych czasach najszybszym sposobem dla wielu z Nas na nabycie własne apartament jest zaciagniecie pozyczki hipotecznego. Pomimo, że jest to tak popularne rozwiązanie finansowe pozwalające nam na spełnienie swoich marzeń, to nie każdy kto z niego skorzysta wie co dalej może z nim zrobic?

Powody do polepszenia warunków kredytowych dla Nas oferowanych przez bank może być mnóstwo: chociażby wzrost zarobkow, wzrost wartości mieszkania. Jest jeszcze wiele innych powodow dla ktorych banki moga zaproponowac nam lepsze warunki kredytu. Najlepiej spotkać sie z doradca kredytowym i poznac szczegoly nowego kredytu. Moze okazac sie, iz uda Ci sie zaoszczedzic nawet do 400 zlotych miesiecznie.

Niby mało prawdopodobne, aby przez ten rok coś się zmieniło. Otóż tak samo byłem zaskoczony, gdy rok temu gdy zaczynałem swoją przygodę z doradztwem finansowym sprawdziłem możliwości refinansowania kredytu moich rodziców, a efektem tego refinansowania było zmniejszenie raty o 400 zł miesięcznie. Czy to dużo? Sam/a oceń… Według Nas nie ma się nad czym zastanawiać, ale decyzja należy do Was. Jeśli Was nie przekonałem to szkoda, jeśli natomiast chociaż zaciekawiłem to bardzo dobrze.
Gorąco zachęcam do umowienia sie ze swoim doradcą kredytowym

Tags:

Comments are closed.