Nie czekaj zobacz najładniejsze strony

Dopiero po przytoczeniu banera mojego przedmówcy, mniej więcej widzę, że chodzi o jakiś portal informacyjny. A więc trzeba zajrzeć co najmniej dwa razynajlepsze strony internetowe, gdyby nie mój poprzednik, nie dowiedziałabym się, bo na pewno nie weszłabym po raz drugi.1 szybko się wczytuje +
2 prosta +
3 przejrzysta +
4 ludki nie mają twarzy -Podstrona z ofertą będzie w najbliższym czasie przeredagowana, więc nie musicie pisać że jest nieczytelna:)

Brakuje informacji o co chodzi w serwisie, jak on działa i do czego służy.
Co i jak w nim mogę zrobić. Szukałem takiej informacji, nie znalazłem i wyszedłemstrony www.Opuściłam tą stronę zanim doczytałam się, czego dotyczy – nie mam ochoty dowiedzieć się, o co w niej chodzi, przepraszam, jest sztampowa.

co powiecie na taką grafikę na strona www firmy cateringowej? Do mnie nie przemawia ale nie wiem co doradzić osobie tworzącej grafike żeby było lepiej.. dla mnie to najprostsza strona z podstawowego szablonu. Jakie były założenia projektu? Czasami nie fair oceniać czyjąś pracę nie znając warunków w jakich musiał coś stworzyć.

Pomijane są dziś spacery po mieście, rozpytywanie znajomych czy pytanie babci o to gdzie coś kupić. W dzisiejszych czasach informacji odnośnie nieomal wszystkiego poszukujemy w Internecie i sytuacja ta pewnie już się nie zmieni. Pierwszym grzechem dzisiejszych przedsiębiorców jest aktualnie dyskryminowanie Internetu jako źródła dochodu. Oczywiste jest, że Internet sam w sobie pieniędzy pewno nie przyniesie, ale za siecią światową stoją przecież wszyscy.

Głowienie się nad przyszłością firmy to jedna z większych zmór każdego inwestora, przedsiębiory czy biznesmena. Nie istotne czy paramy się inwestowaniem na giełdzie, prowadzeniem przedsiębiorstwa usługowego, produkcją czy handlem, w każdym momencie najważniejsza jest dla nas przyszłe najładniejsze stronylata, ponieważ to w chwili obecnej z nią łączą się wszelkie widziane przeze mnie szanse, a ponadto zagrożenia. Specyficzna sytuacja projektuje się dla przedsiębiorców handlowych, produkcyjnych i usługowych, ponieważ dotąd uznawane zasady marketingu i reklamy, nabrały nieco nowego kolorytu w obecnie zastanej rzeczywistości. Coraz zazwyczaj konsumenci wykorzystują Internet jako własną drogę do kontaktu z producentem.

Tags:

Comments are closed.