Taniec dla Narzeczonych

Powoli goście gromadzą się na sali. Wszyscy stoją z lampką szampana w ręku. Milkną rozmowy, goście tworzą krąg. Wszystkie oczy, cała uwaga skierowana jest na Was. za chwile pierwszy taniec Młodej Pary. Pierwszy taniec weselny to trudna decyzja dla pary. Warto przygotować się do niego wcześniej z wykwalifikowanym instruktorem tańca i mieć pewność, że w tę noc to Wy będziecie Królem i Królową parkietu.

Za chwilę wykonacie pierwszy krok, pierwszy krok na Waszym weselu, pierwszy krok Waszego pierwszego tańca małżonków, pierwszy krok na Waszej nowej drodze wspólnego życia, pierwszy i najistotniejszy krok… Zadbajcie o to, aby nic nie zakłóciło Wam tego Pierwszego wspólnego tańca przy licznej widowni. Serdecznie zapraszamy na lekcje indywidualne podczas, których specjalnie dla Państwa zostanie przygotowana choreografia

Ten najważniejszy czas dla Młodej Pary to nie lada wyzwanie. Młodzi małżonkowie na ogół są rozemocjonowani wcześniejszymi zaślubinami, a do tego przychodzi im zatańczyć na oczach licznie zgromadzonych gości weselnych. Organizujemy kursy tańca dla par przed ślubem na których nauczymy kroków do wybranej przez klientów muzyki, ułożymy unikalny układ taneczny, która oczaruje gości weselnych. Zatańczcie jak główni bohaterowie filmu „Dirty Dancing”.

Pierwszy weselny taniec wedle polskiej tradycji zawsze należy do Młodej Pary. To stały punkt scenariusza weselnego, a nowożeńcy starają się by ten wypadł jak najlepiej. Tuż po przywitaniu w progach domu weselnego, wodzirej zaprasza głównych bohaterów na parkiet. Zatańczcie swój Pierwszy taniec jak profesjonaliści. Zatańczcie walc, tango, a może zmysłową rumbę lub cha-che? czujcie się swobodnie w każdym tańcu.

Wyjątkowy Taniec, przez swój symbolizm, jest pierwszym i niepowtarzalnym tańcem. Czy możemy zatańczyć go spontanicznie??? Ten wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy tanecznej. W życiu najważniejsze jest pierwsze wrażenie… Warto przygotować się do tej jakże podniosłej chwili dokładnie. Warto skorzystać z nauki tańca przed weselem, aby tuz przed nie obawiać się “jak nam ten taniec wyjdzie?’ bądźcie przygotowani i tańczcie jak mistrzowie.

Tags:

Comments are closed.