Wdrożenia Magento eccomerce

Należy zauważyć, że na rynku jest wiele różnych, nie rzadko gorszych rozwiązań e sklepów, jednakże to co jest napisane w tym artykule, powinno przekonać niedowiarków, że Sklep Magento jest tym, które warto sprawdzić.

Reasumując i analizując wszystkie za i przeciw, zastosowanie oprogramowania Magento jest w gruncie rzeczy opłacalne. Wytworzone wdrożenia Magento są na bardzo wysokim poziomie i o dużej jakości wykonawczej.

Do jednej z niewielu usterek wdrożenie Magento można zaliczyć, podkreślaną często przez użytkowników Magento, dość duże obciążenie serwera, na którym postawiony jest sklep internetowy. Ponadto Magento wykorzystuje zasoby serwera.

Do głównych cech Magento można zaliczyć możliwość zarządzania serwisem poprzez własny panel administracyjny. Ponadto wiele możliwości dodatkowych rozwiązań handlu mobilnego, czyli sklepu w komórkach telefonicznych.

Obecnie sklep internetowy Magento rozwijany jest przez firmę Varien. Dokładniej to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego. Firma Varien rozwija to oprogramowanie w oparciu o framework Zend Framework.

Sklep internetowy Magento oparty jest o darmowe rozwiązanie e commerce, a dokładniej o Open Software License. Open Software License w wersji 3.0 obecnie jest najpopularniejsza darmowa licencją, zwłaszcza dla Magento.

Ponadto cechą wspólną wdrożeń jest możliwość wsparcia międzynarodowego – co jest bardzo ważne, a także wsparcie dla pozycjonowania stron internetowych, czyli popularnego SEO. Istotne jest również zarządzanie katalogiem oraz możliwość przeglądania katalogów w systemie Magento.

maksymalnie wykorzystany serwer i zżerane zasoby systemowe, jakie są w sklepach Magento są skorelowane z ograniczeniami wykorzystania memory serwera a także procesora. To spowoduje konieczność zastosowania serwera wirtualnego zamiast zwykłego hostingu.

To czego nie można zapomnieć to fakt, że sklep Magento ma możliwość modułowego przedstawienia kasy, dostaw, system płatności jest również zamontowany. Ponadto obsługa klienta we wdrożeniu magento i oczywiście konta klientów sklepu.

Tags:

Comments are closed.