Oczyszczanie organizmu na poziomie komórki

W ostatnim z wydań specjalistycznego magazynu “Postępy fitoterapii” zamieszczony został ciekawy artykuł prof. dr hab. n. farm. Jerzego Łukasiaka i dr med. Bogdana Falkiewicza pt: “Uncaria tomentosa i Uncaria guianensis – skład i właściwości lecznicze”. Jest to kolejna naukowa publikacja poświęcona fenomenowi vilcacory. Najciekawsze informacje zawiera rozdział poświęcony właściwościom farmakologicznym wodnych i alkoholowych ekstraktów z Uncaria tomentosa. Autorzy publikacji opisali w nim badania naukowe uczonych z całego globu na temat vilcacory.
Okazuje się iż podstawowym komponentem produktów oczyszczających jest wyciąg z unikalnej rośliny o nazwie koci pazur. Nie przypadkowo zwana jest też źródłem życia, ma bowiem m.in. właściwości: przeciwzapalne, stymulujące odporność, antymutageniczne, antynowotworowe, znieczulające, odtruwające.
Zastosowanie przez wytwórców najnowocześniejszych technologii produkcji (kriorozdrabnianie, ekstrakcja w środowisku wysokiego ciśnienia z zastosowaniem dwutlenku węgla), pozwala na zachowanie pełni sił witalnych rośliny. Suplementy dokładniej opisane i dostępne w serwisiach internetowych.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.