Strony flash

jest obecna już w internecie. Czy domena jest wolna. Rozstrzygnie to wiele przeszkód w przyszłości gdy instytucja się ewoluje i podejmą Państwo decyzję na osobistą stronę internetową. W obecnej momencie mamy ogromy wybór domen. Cieszące się popularnością w Polsce są domeny z końcówką.pl regularnie się natrafia końcówkę.com, a incydentalnie takie końcówki jak.com.pl czy.eu. Zatem najwyższym krokiem w tworzeniu strony www powinien być odpowiedni dobór domeny, który może, ale nie musi być nazwą firmy.

Projektowanie stron Wrocław www to dalszy etap. Zleca się go już wyspecjalizowanym agencjom reklamowym, które szykują kilka idei projektów graficznych Państwa strony www. Przygotowanie koncepcji rozpoczyna się od drobiazgowego wywiadu w celu sprawdzenia Państwa gustu, doboru kolorystyki, muzyki, oraz zapoznania się z zakresem działalności biznesu. Jest to bardzo relewantny etap w każdym projekcie. Ten etap wykonywany jest przez grafika.

Kolejnym etapem w projektowaniu stron www jest zrealizowanie projektu kluczowego strony www, na który składać będą się wszystkie strony. Projekt strony www to przecież nie tylko strona główna, ale podobnie inne zakładki jak o firmie, oferta, usługi czy referencje. Ten szereg prac także wykonywany jest przez grafika.

Końcowym krokiem jest przekazanie ukończonego i zaakceptowanego projektu do Państwa wglądu a następnie do informatyka, który doprowadzi do realizacji, mówiąc potocznie „zakoduje stronę”. Informatyk używa częstokroć języka html w połączeniu z php służącego do tworzenia stron www, w zależności od rozwiązań w projekcie jest to także javascript lub technologia flash. W niektórych przypadkach strony www wykonuje się tylko w technice flash.

Tags:

Comments are closed.