szklane drzwi

Z kolei marka Krosno Design oferuje szeroką gamę produktów o niestandardowych rozmiarach, realizowanych ściśle na potrzeby klientów. Portfolio jest bardzo szerokie: drzwi, schody, barierki, podłogi, przeszklenia kabin prysznicowych, balustrady, zegary słoneczne i wiele innych. Wykonaliśmy również ciekawą inwestycję w Krośnie. W ramach programu promocji Centrum Dziedzictwa Szkła zainstalowaliśmy w Piwnicach Przedprożnych dwie interesujące ściany szklane z motywami „Magmy” i „WIR-u” oraz tzw. Fotoplastikon.

Szkło po tzw. procesie odprężania poddawane jest procesowi hartowania, który ma za zadanie zwiększenie wytrzymałości mechanicznej, otrzymując 5-7 krotnie wyższą wytrzymałość niż szkło standardowe. Które z wykonanych projektów napawają Państwa największą dumą? Do najciekawszych wykonanych przez nas projektów bez wątpienia zaliczyć należy szklane ściany w piwnicach rynku krośnieńskiego.

W przypadku drzwi stosujemy wszelkie dostępne systemy otwierania (przymykowe, przesuwne jedno i dwu skrzydłowe, przymykowe systemem parkowania, z panelem stałym). Kupując produkt marki Krosno Design, klient, mając całkowitą dowolność wyboru motywu oraz koloru, niejako bierze udział w jego tworzeniu.
Drzwi szklane
– Szklane drzwi

W celu dostarczenia najbardziej kompleksowych rozwiązań współpracujemy z grupą projektantów oraz wskazanymi przez klienta architektami. Nasze produkty wykorzystać można do wnętrz o różnych stylach architektonicznych.
Na czym polega stosowana przez Państwa technologia produkcji szkła fusowanego?

Investland jest producentem szklanych drzwi opartych na technologii fusingu. O działalności firmy rozmawialiśmy z jej właścicielem, Panem Tomaszem Źrebiec. Jakie cechy spowodowały…, że odnieśli Państwo sukces? Sądzę, że kluczowym czynnikiem naszego sukcesu rynkowego jest chęć zaspokojenia najbardziej wyszukanych gustów naszych Klientów w zakresie indywidualnego wzornictwa oraz niepowtarzalnych barw i reliefów produkowanych wyrobów:
Drzwi szklane
Szklane drzwi

Tags:

Comments are closed.