Transport do Holandii – licencjonowany.

Często zadajemy sobie pytanie czy auto, którym będziemy się przemieszczać jest odpowiednio przygotowany i czy nasza podróż będzie przyjemna. Z nami nie musisz się zamartwiać o tego typu szczegóły, ponieważ nasze samochody wyposażone są bogato w pełen pakiet elektryczny, klimatronik, wygodne fotele oraz wiele innych udogodnień nie odczujemy pokonanych przez nas kilometrów. Wszystko to sprawia, iż podróż z nami to świetny i trafny wybór ponieważ oferujemy tanie busy.

Wielu ludzi liczy się z tym komu powierza własne zdrowie i życie własnej rodziny, natomiast my rozumiemy jak ważne i odpowiedzialny jest przewóz ludzi i paczek. Podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie oraz sumiennie dbając o stan techniczny naszych pojazdów, gdyż to od nich oraz od naszych umiejętności zależy bardzo wiele. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz powrót z każdego miejsca w europie: bus do Holandii czy z Niemiec.

Masz wątpliwości gdy jedziesz w niewiadome Ci miejsce do Holandii, boisz się że nie będziesz potrafić poprowadzić odpowiednio kierowcy? Z nami nie musisz się obawiać o tego typu sytuacje, nasi pracownicy są bardzo doświadczeni w przewozach busy do Holandii oraz zaopatrzeni są w odpowiednie zestawy nawigacji, które doprowadzą nas na terenie całej europy pod same drzwi. Dlatego też przewozy nazywane są “od drzwi do drzwi”.

Firma posiada wszystkie potrzebne do realizacji transportów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na świadczenie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego transportu osób autokarem lub autobusem. Wszyscy pracownicy odbyli szkolenia BHP oraz mają aktualne badania lekarskie.

Cieszymy się, że możemy wam świadczyć nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Międzynarodowych przejazdów Pasażerskich. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę doświadczonych kierowców na trasie busy Holandia Dysponujemy nowymi samochodami wyposażonymi w klimatyzację, komfortowe fotele, GPS, duża przestrzeń bagażową. Gwarantujemy duży komfort podróżowania. Samochody nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i wizualnym.

Tags:

Comments are closed.