Strona internetowa w Joomla

Należy zauważyć, że na rynku jest wiele różnych, nie rzadko gorszych rozwiązań CMS Joomla, jednakże to co jest napisane w tym artykule, powinno przekonać niedowiarków, że Templatki Joomla są tym, które warto sprawdzić.

Reasumując i analizując wszystkie za i przeciw, zastosowanie oprogramowania Joomla jest w gruncie rzeczy opłacalne. Wytworzone wdrożenia Joomla są na bardzo wysokim poziomie i o dużej jakości ostatecznej.

Słabe wykorzystanie serwer i zżerane zasoby systemowe, jakie są w stronach Joomla są skorelowane z ograniczeniami wykorzystania memory serwera a także procesora. To doprowadzi do konieczność zastosowania serwera wirtualnego zamiast zwykłego hostingu.

Ponadto cechą wspólną wdrożeń jest możliwość wsparcia międzynarodowego – co jest bardzo ważne, a także wsparcie dla pozycjonowania stron internetowych, czyli popularnego SEO. Istotne jest również zarządzanie katalogiem oraz możliwość przeglądania katalogów w Strona w Joomla.

To o czym należy pamiętać, to to że strona Joomla ma możliwość modułowego przedstawienia kasy, dostaw, system płatności jest również zamontowany. Ponadto obsługa klienta we wdrożeniu Joomla i oczywiście konta klientów sklepu, strony czy innego dodatku, jak np. forum.

Do głównych cech jakim sąszablony Joomla można zaliczyć możliwość zarządzania serwisem poprzez własny panel administracyjny. Ponadto wiele możliwości dodatkowych rozwiązań handlu mobilnego, czyli sklepu w komórkach telefonicznych. Oczywiście jako dodatek moduł lub komponent dla CMS Joomla.

Obecnie CMS Joomla rozwijany jest przez firmy z całego świata. Dokładniej to otwarte oprogramowanie systemu zarządzania treścią. Firmy rozwijają i tworzą moduły oraz komponenty do tego rozwiązania CMS.

Strona internetowa w Joomla oparta jest o darmowe rozwiązanie CMS, a dokładniej o Open Software License. Open Software License w wersji 3.0 obecnie jest najpopularniejsza darmowa licencją, zwłaszcza dla Joomla.

Nie wysokie i silne obciążenie serwera i przy tym wykorzystane zasoby systemowe to główne czynniki wpływające na zalety stron internetowych postawionych w Joomla. Skutkiem ubocznym tych wad jest fakt, że praktycznie niemożliwe jest zainstalowanie skryptu jakim jest sstrona internetowa CMS Joomla na kilku serwerach wirtualnych.

Tags:

Comments are closed.