biuro nieruchomosci bytom

Mając na uwadze dobro naszych klientów nasze licencjonowane biuro nieruchomości Stemark przykłada dużo uwagi do systematycznego rozwoju. Ciągłe podnoszenie przez nas kwalifikacji jak i bezpieczeństwo, które dajemy naszym klientom stawia Stemark na najwyższej pozycji w branży na terenie Rudy Śląskiej oraz jej okolic. Nie obciążamy naszych klientów kosztami przy zgłaszaniu nieruchomości, a także prowadzimy stałą współpracę z przedstawicielami kredytowymi, co zwiększa Państwa możliwości.

Stemark jako uczestnik Bielsko-Czestochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oferuje pośrednictwo w sprzedaży oraz najmie mieszkań, domów i lokali. Żeby dorównać Państwa oczekiwaniom wkładamy wiele uwagi do ciągłego zwiększania naszych kwalifikacji. Stałe szkolenia, seminaria w których uczestniczymy jak i zdobyta do tej pory wiedza umożliwiają nam w bezpieczny i sprecyzowany sposób prowadzić naszą działalność.

Świadczymy usługi w dziedzinie pośrednictwa handlu i najmu nieruchomości. Nasze biuro w sposób rzetelny i sumienny pośredniczy w sprzedaży, zakupie i najmie lokali oraz mieszkań na terenie Rudy Śląskiej i okolic przyległych. Profesjonalne doradztwo, otwarcie na klienta oraz stały rozwój. Pozwalają nam sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy wiarygodną firmą o czym świadczy posiadana przez nas licencja nr 2048 oraz aktualne ubezpieczenie OC co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

Mając na uwadze dobro naszych klientów nasze licencjonowane biuro nieruchomości Stemark przykłada wiele uwagi do systematycznego rozwoju. Ciągłe zwiększanie przez nas kwalifikacji jak i bezpieczeństwo, które dajemy naszym klientom stawia Stemark na czołowej pozycji w branży na terenie Rudy Śląskiej oraz jej okolic. Nie obciążamy naszych klientów kosztami przy zgłaszaniu nieruchomości, a także prowadzimy stałą współpracę z doradcami kredytowymi, co zwiększa Państwa możliwości.

Biuro nieruchomości Stemark dzięki swojemu doświadczeniu oraz nieustannemu rozwojowi, poprzez nasze udziały w rozmaitych seminariach i szkoleniach – daje gwarancję świadczenia najwyższej jakości usług. Zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem w handlu nieruchomościami z pełnym asortymentem wsparcia i doradztwa dla naszych klientów. Miła obsługa i bezpieczeństwo współpracy z nami powoduje, że nasi klienci do nas wracają.

Tags:

Comments are closed.