Dietetyk on-line

Już Hipokrates zauważył, że obok codziennej gimnastyki i dbania o higienę osobistą bardzo ważna jest dieta. Ten starożytny medyk zdawał sobie, że odpowiednie odżywianie ma zbawienny wpływ na organizm i jest przyczyną jego zdrowia i urody. Tym samym stwierdzić można, że YourDiet kultywuje starożytne tradycje.

Gabinet YourDiet Dietetyk Warszawa to wyjątkowe miejsce. Możesz w nim zadbać o urodę, sylwetkę i poprawę nastroju dzięki przyjemnemu ciepłu wytwarzanemu przez PowerSlim. Dodatkowo możesz tu skorzystać z porad dietetycznych. Dobrane do twoich indywidualnych potrzeb diety doskonale sprawdzą się, kiedy chcesz pozbyć się nadliczbowych kilogramów, cellulitu, oczyścić lub odżywić swoje ciało. Porad udzielamy także rodzicom dzieci z nadwagą lub otyłych. Dostosowujemy odżywanie pod sportowców, tancerzy i modelki.

W ciągu wieków metody tracenia na wadze stawały się coraz bardziej nowoczesne. Badania dowodziły, co trzeba jeść, a czego unikać, by mieć piękna sylwetkę. We Francji powstał zawód – dietetyk, tłumaczący ludziom jak się odżywiać. Profesja się przyjęła i w dzisiejszych czasach coraz bardziej się rozwija. Porady dietetyczne są cenione i uzupełniane o masaże odchudzające czy zabiegi jonizujące.

Korzystanie z gabinetu YourDiet Warszawa jest wyjątkowo bezpieczne i przyjemne. Jesteśmy grupą doświadczonych ekspertów, profesjonalnie przygotowanych zawodowo. Doradca dietetyczny, pani Anna, gościła w wielu programach radiowych i telewizyjnych, w tym w „Dzień Dobry TVN”, tłumacząc słuchaczom i widzom na czym polega odpowiednie odżywanie się i jak dbać o ciało.

Kobiety zawsze chciały mieć piękną figurę. Niezależnie od tego, czy kanoniczna była sylwetka wybitnie szczupła czy miała kształty rubensowskie, każdej z nich zależało na tym, by się podobać. Damy ubiegłych wieków były skłonne bardzo wiele poświęcić by sprostać oczekiwaniom patrzących na nie oczu. Stosowały kontrowersyjne diety, nosiły gorsety często sprzyjające omdleniom i smarowały się budzącymi wstręt substancjami.

Tags:

Comments are closed.