Portale ze śmiesznymi przedstawieniami

Serwis demotywatory.pl jest miejscem, które umożliwia m.in. tworzenie się obrazów motywujących:). Może to być zarówno Demotywator, jak i coś zupełnie przeciwnego – działającego w dokładnietym samym kierunku, lecz przynoszące odwrotność. stwarza to okazję do doprawdy wybornej zabawy.

Niedawno do witryny nasz klasa dodaną funkcją jest wielowymiarowy komunikator społeczno sieciowy nktalk (nk). Pozwala na prowadzenie konwersacji z swoimi znajomymi w czasie teraźniejszym, przeglądanie zapisów rozmów, ustawianie przykładowo opisów a także rozsyłanie dowolnych wiadomości. Aby móc używać komunikatora, potrzeba otrzymać zezwolenie od jednego z użytkowników- obecnych użytkowników- albo też dokonać zmiany w swoich preferencjach własnej prywatności.

Portal nasza klasa daje możliwość internautom odszukanie swoich minionych miejsc edukacji, szkół. Umożliwia także przyłączenie się do wybranych klas i organizacji. Obok szkół [ink]nasza-klasa.pl[/link] to fantastyczna zabawa. Użytkownicy korzystający z dobrodziejstw portalu mogą wyszukiwać w bazie danych poszczególnych innych użytkowników takich jak znajomi. Wyszukiwania można dokonać wg. imion, nazwisk, pseudonimów, albo wieku, czy lokalizacji. Odszukanych użytkowników można dodać np. do osobistej listy kontaktów.

W nasza-klasa możliwe jest utworzenie albumu zdjęć. Wzajemna wymiana komunikacji pomiędzy profilami i blokowanie niechcianych kontaktów.W portalu każda pojedyncza zarejestrowana szkoła, a także klasa posiada swoje własne forum do prowadzenia dyskusji. Użytkownicy mają możliwość zakładania interakcji, komentowanie a także wystawianie ocen dla fotografii i zbieranie ich w albumach, dokładanie dodatkowych uwag do profili użytkowników, wzajemne wysyłanie wirtualnych upominków oraz dedykowanie przebojów np. muzycznych.

Jest coś takiego jak poczekalnia – to w serwisie demotywatory. Trafiają wszystkie nowe fotografie demotywatory i czytelnicy sami określają, które z nich zostaną wyeliminowane. Eksperyment z tym, żeby najlepiej oceniane trafiały automatycznie na główną nie udał się, ludzie dawali śmieszne obrazki z beznadziejnymi podpisami. Teraz moderator, zwany wielkim Demotywatorem sam wybiera najlepsze z demotywatorów z poczekalni, a czasem te które po prostu mu się podobają. Pomagają mu inni moderatorzy- duża szkoda:(

Tags:

Comments are closed.