portfel męski,portfele męskie,portfel damski

portfel męski

Polska to kolebka światowej mody. Konieczny więc stał się udział tamtejszych projektantów przy tworzeniu rzeczy ślicznych i niepowtarzalnych.
Naszą weną do utworzenia takich właśnieWyrobów stało się słowo GIOVANI.W 2007 firma Swarovski wróżniła nasz projekt portfela z kryształami i przedstawiła go na wystawie w Paryskim Luwrze obok takichPowszechnych brandów jak Camel Active czy Vip Collection.
Na potrzeby marki Swarovski powstałWyjątkowy filmik promocyjny.
Film obejrzeć można na stronie www.portfel.net.pl
CechąSwoistą kolekcji są asocjowane z przepychem i wytwornością – kryształy Swarovskiego.
WszystkieWzbogacone są w certyfikat oryginalności.
PołączenieOdblasku kryształów i skóry o najwyższej próby przekazuje produktom niezwykły charakter i szyk.
KolekcjaWycelowana jest do klientów szukających wyrobówZaszczytnych, najwyższej jakości.
Artykuły z naszych kolekcji z kryształami Swarovskiego udowadniają, że skóra w połączeniu z wyjątkowym i dodatkami to materiał dający nieograniczone potencjał kreowania, który pozwala przełamać granice wieku grupy klientów i stylów, które preferują.

portfele męskie

Puccini – Galanteria skórzana. Firma Puccini jest na rynku polskim zauważana jako lider w wytwórczości oraz dystrybucji luksusowej galanterii skórzanej i bagażu podróżnego.Marka Puccini należy do firmy INTER-LEATHER. Giacomo Antonio Domenico Michele Secondo Maria Puccini to włoski kompozytor muzyki operowej – czyżby miano firmy miała związek z tą świetną postacią?.
Puccini jest firmą o wieloletniej tradycji. Produkuje luksusową galanterię skórzaną z najlepszych włoskich skór. Bardzo urozmaicone wzornictwo, perfekcja wykonania przy wykorzystaniu zasad ergonomii oraz wyrafinowany smak to gwarancja powodzenia każdego artykułu Puccini.
Kolekcja wykonana z włoskich skór cielęcych, garbowanych metodą roślinną. Niesłychanie wytrzymała skóra, miła w dotyku, oIntensywnej barwie.Na powierzchni skóry występują naturalne jarzma nadające wyrobom Puccini rzadki charakter. Idealnym dopełnieniem są okucia w kolorze starego złota.

portfel damski

Firma WITTCHEN została ustanowiona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu zaistnienia marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. FirmaDysponuje rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż towarów dla klientów indywidualnych, prężnie polepsza funkcjonowanie eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Netu. Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Rozwój firmy stał się przyczyną stworzeniaDzisiejszego centrum sprzedaży na www.portfel.net.pl.
Przykładamy mocną wagę do najwyższej jakości, dlatego wszystkie nasze artykuły uzyskiwane są ręcznie, w tradycyjnej techniki „hand made”. Każdy wyrób udokumentowany jest indywidualnym Certyfikatem Autentyczności, który jest gwarancją oryginalności i najwyższej klasy produktu. Przywiązanie do detalu, wyjątkowe wygląd, perfekcyjne szycie to elementy wyróżniające naszą markę.
Marka WITTCHEN jestTriumfatorem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, któreZaręczają jej pozycję na rynku dóbr luksusowych. Wszelkie wyroby WITTCHEN są podpisywane specyficznym logo, które ręczy klasę i ekskluzywność każdego produktu. Klienci cenią produkty marki za dobry jakościowo styl, najwyższą jakość oraz doskonałe wykończenie.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.