Uwierz w swój własny wszechświat

Zakres naszej działalności obejmuje m.in.:
Murale artystyczne – malowanie na ścianach (i nie tylko) motywów artystycznych, bajkowych i tematycznych nadający pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Namalujemy na ścianie wszystko co tylko można sobie wymarzyć – scenki z bajek, książek czy komiksów, kolorowe aranżacje całego pokoju, motywy florystyczne, zwierzęta, cytaty, elementy spersonalizowane i wiele innych. Wszystko zależy od przeznaczenia pomieszczenia i tak malowidła ścienne można zaaranżować do pokojów dziecięcych, młodzieżowych, salonów, łazienek a także do sal zabaw dla dzieci, przedszkoli, szpitali, sklepów, restauracji czy pubów. Wykonujemy projekty i wizualizacje komputerowe murali.

Firma AZTEQ DESIGN powstała z potrzeby zmiany otaczającego nas świata na bardziej przyjazny człowiekowi. W myśl zasady, że nasze otoczenie jest odbiciem nas samych patrzymy na rzeczywistość przez kolorowe okulary i pozytywnie wpływamy na drobnostki dnia codziennego. Tak tworzymy kreatywny świat.
Wychodzimy z założenia, że nie ma takiej możliwości, żeby coś było niemożliwe. W każdym działaniu najważniejszy jest pomysł – ponadprzeciętny i nieograniczony schematami – cała reszta to manufaktura przybliżająca nas do oczekiwanego celu.
http://www.azteq.pl

Grafika i kreacja – projektowanie graficzne i kreacja wizualna obejmują cały zakres działań związanych z reklamą i promocją. Strony www, outdoor, ulotki, banery, plakaty, social media i wiele innych.

Fotografia profesjonalna – wykonujemy sesje zdjęciowe w miejscach wskazanych przez klienta. Współpracujemy z najlepszymi, profesjonalnymi fotografami. Oferujemy szeroki zakres sesji – fotografia prywatna – ślubna, ciążowa, sesje dla dzieci, portrety, fotografia rodzinna, a także fotografia komercyjna – produktowa, zdjęcia mieszkań, pomieszczeń, plenerów itp.

Upominki kreatywne – sprzedaż i dystrybucja kreatywnych upominków – rzeźbionych świec oraz biżuterii modowej. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju ręcznie rzeźbione świece dekoracyjne typu carved candles. Te oryginalne świece, wykonywane przez wykwalifikowanych, dyplomowanych artystów to nowość na rynku polskim. W naszej ofercie mamy również niepowtarzalną biżuterię modową najwyższej jakości
– wykonywana m.in. z masy perłowej, ceramiki, drewna, metalu czy materiałów ekologicznych stanowi doskonałą alternatywę dla kamieni szlachetnych.

Tags:

Comments are closed.