nasiona feminizowane cannabis

Trudny wybór zwłaszcza, że tak wiele odmian jest skrajnie różnych od siebie są fioletowe o zapachu cytrusów lub gumy balonowej a nie które hybrydy nie dość, że kolorowe to jeszcze bardzo niskie można wręcz uprawiać je na balkonie w doniczkach i tak też się dzieje. Na pewno trzeba zgłębić nieco wiedzy nim pochopni kupimy nasiona a już najlepiej pytać samych sprzedawców i eliminować tych którzy wolno odpowiadają albo nie udzielają informacji to wiadome, że nie wiedzą co sprzedają ale po prostu się na tym nie znają.

Jeśli chcemy coś mniejszego warto zainteresować się osobnikami z działów AUTOMATIC FEMINIZED, czyli niskie samo kwitnące w dodatku żeńskie ziarna cannabis w 100%. Można wybrać hybrydy, sativki czy też dobrą mocną indyjkę o wyrazistym charakterze do zastosowań medycznych. Np. w przypadku przewlekłego bólu chronicznych zapaleń stawów i generalnie kości. Często stosuje się w napięciach mięśniowych czy stanach lękowych. Do pobudzenia apetytu również konopie są szeroko wykorzystywane.

Kiedy już zdecydujemy czy chcemy F1 czy F2 dalszy wybór to nasiona regularne są zdecydowanie najtańsze ale trafiają się 50% męskie rośliny (z nich palenie nie ma) 50% żeńskie (to o te właśnie chodzi) automatyczne to konopie które po uzyskaniu pewnego wieku z reguły około 14 dni samoczynnie zaczynają kwitnąć nie zależnie od ilości godzin doświetlania. Mogą w ogóle nie mieć cyklu ciemnego a one i tak zakwitną i dojrzeją dając przy tym sporo większy plon aniżeli doświetlanie cyklem 12h światła i 12h ciemności.

W internecie są dziesiątki seed banków sklep z nasionami ale który wybrać aby nie zostać oszukanym? z pomocą przychodzą fora forum internetowe lub zwykła poczta pantoflowa.

Mamy również Feminizowane ziarno są to w 100% żeńskie roślinki, czyli tutaj nie występuje loteria męskie/żeńskie tylko możemy być pewni, że będą same panienki co jest nam bardzo na rękę. Takie FEM Amnesia HAze czy White Widow są droższe aczkolwiek na pewno warto w nie zainwestować poza tym, dają sporo większy plon nawet rzędu 500 gramów w stosunku do innych tj. regularnych.

Tags:

Comments are closed.