Pokoje Ustka

Portal www.noclegiwustce.com.pl jest doskonałym katalogiem promocyjnym dla właścicieli obiektów wypoczynkowych. Wypromujemy Twój obiekt wczasowy na terenie całej Polski. Jak pokazują doświadczenia klientów, ta niewielka inwestycja – jaką jest umieszczenie obiektu wczasowego na naszym portalu zwraca się w błyskawicznym tempie.

Posiadamy bazę obiektów wczasowych takich jak apartamenty,ośrodki wczasowe,kwatery i pokoje,hotele,pensjonaty,domki letniskowe, które rozmieszczone są na terenie miejscowość Ustka. Wierzymy w to, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagającego Wczasowicza.

Nasze menu nawigacyjne sprawi, że bez problemu odszukasz noclegi, które Cię interesują. Dokładne opisy obiektów oraz zdjęcia ułatwią dokonanie trafnego wyboru obiektu wczasowego każdemu Klientowi.

W czasie, gdy w Polsce panowali Łokietek i Kazimierz Wielki, kupcy ze Słupska postanowili zainwestować w Ustecką przystań, aby zarabiać na międzynarodowym handlu morskim. Obecny wygląd portu to efekt wielkiej inwestycji w latach 1899-1903. Przy zachodnim falochronie zachowały się jeszcze pozostałości starej “główki” z 1863 roku.
Dzięki modernizacji, przed I wojną światową Ustka stała się największym portem handlowym między Gdańskiem i Szczecinem. Jej światło widać na morzu z odległości prawie 30 kilometrów. Ustecka latarnia morska wskazuje drogę marynarzom już od 108 lat. Według nie potwierdzonych przekazów, pierwszym usteckim morskim znakiem nawigacyjnym była wieża kościółka pod wezwaniem Św. Mikołaja, który stał tuż przy porcie. Być może w nocy zapalano na niej pochodnie. Pierwsza latarnia z prawdziwego zdarzenia zabłysła w Ustce w 1871 roku. Aparaturę świetlną wciągano wówczas na maszt stacji pilotów. Ustka prócz bogatej historii posiada również bardzo duże skupisko obiektów noclegowych,wypoczynkowych,wczasowych,turystycznych a dzięki naszemu serwisowi www.noclegiwustce.com.pl znalezienie wymarzonego miejsca na urlop to kwestia zaledwie kilku minut.

Dajemy Państwu możliwość korzystania z naszych banerów reklamowych, co na pewno przyczyni się do jeszcze większego zainteresowania Twoim obiektem.

Tags:

Comments are closed.