Serwisy ze zabawnymi obrazami

rozmowy z aktywnymi znajomymi w czasie rzeczywistym, przeglądanie archiwów rozmów, ustawianie statusów i opisów a także rozsyłanie masowe wiadomości. Żeby móc używać komunikatora, potrzeba dostać zaproszenie od jednego z bieżących użytkowników lub dokonać zmiany w Ustawieniach prywatności.

Serwis nasza klasa umożliwia użytkownikom odnalezienie swoich minionych szkół oraz przyłączenie się do wybranych klas. Oprócz szkół [ink]nasza-klasa.pl[/link] to fantastyczna zabawa. Użytkownicy mogą poszukiwać w zbiorach danych poszczególnych znajomych. Wyszukiwanie następuje wg. imion, nazwisk, pseudonimów, wieku, lokalizacji. Odnalezieni znajomi mogą zostać dodani do osobistej listy kontaktów.

W nasza-klasa można jest także tworzenie galerii zdjęć. Wymiana wiadomości pomiędzy profilami oraz zabkowowywanie niepożądanych kontaktów. Każda zarejestrowana szkoła oraz klasa ma właściwe sobie,odrębne forum dyskusyjne. Możliwe jest zakładanie forów tematycznych, komentowanie oraz ocenianie fotografii i organizowanie ich w albumach, dokładanie komentarzy do profili użytkowników, wysyłanie e prezentów oraz dedykowanie przebojów.

Jest coś takiego jak poczekalnia – to w serwisie demotywatory. Są tam wszystkie nowe zdjęcia demotywatory i czytelnicy sami określają, które z nich zostaną wyeliminowane. Eksperyment z tym, żeby najlepiej oceniane trafiały automatycznie na główną nie udał się, ludzie dawali śmieszne obrazki z beznadziejnymi podpisami. obecnie moderator, zwany wielkim Demotywatorem sam wybiera najlepsze z demotywatorów z poczekalni, a czasem te które po prostu mu się podobają. Pomagają mu inni moderatorzy- duża szkoda:(

Tags:

Comments are closed.