Śmieszne zdjęcia

W YouTube i Facebookumożliwia szybkie łączenie się z serwisem internetowym i z ogromna bazą galerii zdjęć filmów czy filmików. Wymiana informacji testowych pomiędzy profilami oraz. Każda zarejestrowana szkoła czy fizyczna osoba posiada o zdjęć.

pomysł nowatorski jakim jest poczekalnia serwisie [link]demotywatory. Lądują tam czy trafiają pliki nowe czekające na swoja kolej min. foto filmiki filmy śmieszne gify demotywatory internauci sami określają, które z tych filmów czy zdjęć zostaną wyświetlone w danym czasie badania takie, żeby najlepiej oceniany materiał trafiał automatycznie na główną wyświetlająca się stronę. Demotywatorem sam wybiera najlepsze o największym rankingu nadanym przez użytkowników serwisów.

Strona z Foto-filmikami napewno ci sie spodoba.najzabawniejsze najśmieszniejsze jakich jeszcze nie widzałes.

Serwis [link]demotywatory.pl jest tym miejscem, gdzie tworzone sas plakaty. Zarówno może to być Demotywator jak Motywator bo taka sama tresc, działająca dokładnie takim scricte iwłaśnie tym samym kierunku, lecz mająca przeciwny zwrot. tak jakpisza internałci zawsze punkt widzena zależy od punktu patrzenia oraz podchodnej takiego tematu.

Ostatnio wprowadzoną zmianą do naszego portalu jest szybkie łaczenie sie z filmami i zdjęciami na facebook jak i podobnych portali internetowych miedzy innymi youtube z bazą plików filmowych.Komunikator internetowy ([link]gg) pozwala i daje mozliwosci na komunikowanie sie z osobami przebywajacymi portalu w czasie rzeczywistym
Przeglondarka z zdjeciami od archiwalnych plików do najnowszych stawianych na stronie statusów i opisów oraz opini wystawianych i filmików i zdjęc.Bezproblemowe logowanie sie na stronie. Wszystko po to aby zadowolic najbardzej wybrednych internałtów.

Tags:

Comments are closed.